W sprawach dotyczących pracy, praktyki lub wolontariatu prosimy pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PRACA

Obecnie nie szukamy pracowników

PRAKTYKI

Słupski Ośrodek Kultury od wielu lat, współpracuje z uczelniami z naszego regionu i z Polski. Pomagamy kształcić przyszłych menadżerów i animatorów kultury oraz studentów kierunków artystycznych. Osoby odbywające u nas praktyki, aktywnie uczestniczą i współtworzą wydarzenia kulturalne. Pracują także z dziećmi i młodzieżą w edukacji kulturalnej, zdobywając tym samym, doświadczenie niezbędne w przyszłej pracy.

WOLONTARIAT

Obraz naszej instytucji przez ponad 60 lat jej funkcjonowania, współtworzyły setki osób, które pracowały całkowicie bezinteresownie zadowalając się jedynie przyjemnością płynącą z tworzenia kultury i sztuki. Wiele z tych osób na trwale związało się ze Słupskim Ośrodkiem Kultury, przekształcając wolontariat w pracę czy życiowe hobby. SOK jest otwarty na młodych i starszych, którzy chcą uczestniczyć i pomagać w tworzeniu kulturalnego pejzażu Słupska. Zapraszamy do współpracy.