baczekPracownia Ceramiczna Słupskiego Ośrodka Kultury zaprasza wszystkie dzieci na specjalne wydarzenie z okazji ich święta. 1 czerwca od godz. 16:00 do 18:00 to najmłodsi przejmą ulicę Wojska Polskiego aby uczynić z niej swoje "Zakręcone podwórko"

Wstęp wolny

Specjalne dla dzieci Pracownia Ceramiczna otworzy swoje stragany z zabawą i sztuką. Będzie można spróbować swoich sił w rękodziele artystycznym, rzeźbie, malowaniu, stworzyć własną czuprynę z dredów, zbudować szczudła i wiele, wiele innych atrakcji.

Żeby podkreślić jak "zakręcone" to święto będziemy także tworzyć kolorowe bączki do kręcenia, z najróżniejszych materiałów. W tym specjalne ekologiczne bąki recyklingowe. O godz. 17:30 wspólnie zakręcimy je dla wszystkich dzieci w Słupsku. Gorąco zachęcamy do przynoszenia własnych bączków, dzięki którym zawiruje cały nasz dziecięcy świat. Każde dziecko, które przyniesie własnego bączka i zakręci go z nami otrzyma specjalną słodką niespodziankę.

Uwaga - jeżeli pogoda też postanowi się zakręcić i zamiast słońca dostaniemy deszcz impreza zostanie przeniesiona pod, zawsze gościnny, dach Pracowni Ceramicznej SOK.

Zakręcone Podwórko w Dzień Dziecka to jedna z wielu imprez przygotowanych w ramach projektu Nakręceni SOK-iem" współfinansowanego przez Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Miasta Słupsk