Pracownia Fotografii Cyfrowej i Analogowej przy Słupskim Ośrodku Kultury prowadzi zajęcia z myślą o uczniach szkół podstawowych, średnich oraz osób dorosłych. Zajęcia prowadzone są zarówno w grupach wiekowych, jak i indywidualnie.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzi Jadwiga Girsa-Zimny, doświadczona instruktorka fotografii cyfrowej i analogowej, której uczniowie zdobywali szereg nagród w konkursach fotograficznych, a dla wielu z nich fotografia stała się źródłem utrzymania.

Zapisy prowadzone są od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 - 17.00 w Ośrodku Teatralnym RONDO przy ul. Niedziałkowskiego 5a, lub pod nr tel. 59 833 97 63.

W trakcie warsztatów uczestnicy poznają podstawowe i zaawansowane techniki fotograficzne. Przyswajają zasady pracy w tzw. ciemni analogowej, cyfrową obróbkę zdjęć w oparciu o Adobe Photoshop, a także różnego rodzaju techniki szlachetne.

Poziom trudności i zaawansowania w trakcie trwania zajęć rozpięty jest pomiędzy zasadnicze prawidła wykonywania „poprawnych" fotografii oraz budowy aparatów fotograficznych aż do sposobów wydobycia ze zdjęcia oryginalnych wrażeń artystycznych i tworzenia indywidualnego stylu.

CENNIK

Dzieci i młodzież: 50 zł brutto/m-c/osoba (4 wejścia)
Dorośli (indywidualnie): 100 zł brutto/m-c/osoba (4 wejścia)
Dorośli (grupa): 30zł brutto/m-c/osoba

Warsztaty filmowe 30 zł brutto/osoba/m-c

GUMA W FOTOGRAFII
50 zł brutto/m-c/osoba
 (dla uczestnika zajęć foto i plastyki w SOK)
100 zł brutto/m-c/osoba