fot.JadziaGZ OlaAleksandra Kalista nagrodzona w Lokalnym Konkursie "Barwy Wolontariatu" organizowanego przez Centrum Wolontariatu w Słupsku.

I miejsce dla wolontariuszki Słupskiego Towarzystwa Kultury Teatralnej - Teatr Rondo oraz dyplom za udział dla wolontariuszki Słupskiego Ośrodka Kultury

Aleksandra Kalista pasje realizuje w dwóch pracowniach: Pracowni Fotografii Analogowej i Cyfrowej oraz Pracowni Teatralnej - Teatr Rondo. Jest też aktywną wolontariuszką przy realizacji wielu wydarzeń: wystaw, warsztatów, festiwali i spektakli. Przygotowuje dokumentację fotograficzną, współtworzy wystawy, pracuje podczas festiwali związanych ze sztuką, pełni także rolę animatorki podczas zabaw i warsztatów dla dzieci i młodzieży.

IMG 23521Tego rodzaju działalność pozwala młodym ludziom aktywnie uczestniczyć w działaniach edukacyjnych i społecznych domu kultury, angażować się w problemy społeczne i przeciwdziałać patologiom. Aleksandra wykazuje się kreatywnością i zaangażowaniem we wszystkich podejmowanych działaniach.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.