Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

Opiekę nad Klubem Plastyka im. Stefana Morawskiego sprawuje Elżbieta Żołyniak.
Spis malarzy i rzeźbiarzy w 2017 roku (kliknij portret lub nazwisko, aby obejrzeć galerię prac):

 Ambrozkiewicz Sulik Renata Renata Ambrożkiewicz-Sulik   
 Banach Sabina Sabina Banach  
 Bednarski Mieczyslaw Mieczysław Bednarski  
 Botter Wanda Wanda Botter  
 Beben Lidia Lidia Bęben  
 Bukowski Włodzimierz Włodzimierz Bukowski  
 Buraczewska Wirginia Wirginia Buraczewska  
 Bernacka Hanus Elzbieta2 Elżbieta Bernacka-Hanus  
  Henryka Cabaj  
 Faryno Waldemar Waldemar Faryno  
 Frąckiewicz Zenon Zenon Frąckiewicz  
 Galant Grazyna2 Grażyna Galant  
 Galant Michał Michał Galant  
 Garbicz Ksawera Ksawera Garbicz  
  Maciej Gawlak  
 Golebiewska Klaudia Klaudia Gołębiewska  
  Irena Gożdzielewska  
 Gronski Tomasz Tomasz Groński  
 Gruzewska Elzbieta Ewa Grużewska  
 Grzejszczak Krzysztof Krzysztof Grzejszczak  
 Hass Helena Helena Hass  
  Grzegorz Herda  
 Jachimek Henryk Henryk Jachimek  
Jakubczyk Jan Jan Jakubczyk  
Janiszewska Aniela Aniela Janiszewska  
 Janiszewska Halina Halina Janiszewska  
 Janowicz Wanda Wanda Janowicz  
 Jankowicz Daniel Daniel Jankowicz  
 Janowski Jacek Jacek Janowski  
 Jaworska Elżbieta Elżbieta Jaworska  
  Stanisława Kaczmarek  
 Karchut Elzbieta Elżbieta Karchut  
 Kedzierski Pawel Paweł Kędzierski  
  Lila Kępska  
 Kościelna Wanda Wanda Kościelna  
 Kozłowski Eugeniusz Eugeniusz Kozłowski  
 Krawczuk Anna Anna Krawczuk  
 Król Aldona Aldona Król  
 Luczkiewicz Danuta Danuta Łuczkiewicz  
 Malecka Romana Romana Małecka  
 Marczak Henryka Henryka Marczak  
 Markiewicz Mieczyslaw Mieczysław Markiewicz  
 Michalska Zofia Zofia Michalska  
 Mozul Andrzej Andrzej Mozol  
 Nitkowska Weglarz Jolanta Jolanta Nitkowska Węglarz  
 Pakszysz Anna Anna Pakszys  
 Parniewska Irena Irena Parniewska  
 Peplonski Andrzej Andrzej Pepłoński  
 Puzio Barbara Barbara Puzio  
 Rubacha Pawel Paweł Rubacha  
 Rybak Wladyslaw Władysław Rybak  
 Seweryniuk Marek Marek Seweryniuk  
 Skierka Barbara Barbara Skierka  
 Skomoroko Bogumila Bogumiła Skomoroko  
 Sokolanko Danuta Danuta Sokołanko  
 Sokolowska Ewa Ewa Sokołowska  
 Staszewska Dorota Dorota Staszewska  
 Stolicki Aleksander Aleksander Stolicki  
 Szalewska Elzbieta Elżbieta Szalewska  
 Szmit Jacek Jacek Szmidt  
 Szymanowska Janina Janina Szymanowska  
  Urszula Ścibor  
  Izabela Ślaska-Tarka  
 Swiderska Madry Ewa Ewa Świderska-Mądry  
 Teresiak Piotr Piotr Teresiak  
 Gerard Treder Gerard Treder  
 Woźniak Alina Alina Woźniak  
 Wysocka Longina Longina Wysocka  
 Ziomek Jadwiga Jadwiga Ziomek  
 Zolyniak Elzbieta Elżbieta Żołyniak