Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

Opiekę nad Klubem Plastyka im. Stefana Morawskiego sprawuje Elżbieta Żołyniak.
Spis malarzy i rzeźbiarzy w 2017 roku:

 Ambrozkiewicz Sulik Renata Renata Ambrożkiewicz-Sulik   
 Banach Sabina Sabina Banach  
 Bednarski Mieczyslaw Mieczysław Bednarski  
 Botter Wanda Wanda Botter  
  Lidia Bęben  
  Włodzimierz Bukowski  
 Buraczewska Wirginia Wirginia Buraczewska  
 Bernacka Hanus Elzbieta2 Elżbieta Bernacka-Hanus  
  Henryka Cabaj  
  Zenon Frąckiewicz  
  Waldemar Faryno  
 Galant Grazyna2 Grażyna Galant  
  Michał Galant  
  Maciej Gawlak  
 Garbicz Ksawera Ksawera Garbicz  
 Golebiewska Klaudia Klaudia Gołębiewska  
  Irena Gożdzielewska  
 Gronski Tomasz Tomasz Groński  
 Gruzewska Elzbieta Ewa Grużewska  
 Grzejszczak Krzysztof Krzysztof Grzejszczak  
  Helena Has  
  Grzegorz Herda  
  Henryk Jachimek  
 Jankowicz Daniel Daniel Jankowicz  
 Janowicz Wanda Wanda Janowicz  
  Halina Janiszewska  
  Aniela Janiszewska  
  Jacek Janowski  
  Elżbieta Jaworska  
  Stanisława Kaczmarek  
 Karchut Elzbieta Elżbieta Karchut  
 Kedzierski Pawel Paweł Kędzierski  
  Lila Kępska  
  Wanda Kościelna  
  Eugeniusz Kozłowski  
 Krawczuk Anna Anna Krawczuk  
  Aldona Król  
 Luczkiewicz Danuta Danuta Łuczkiewicz  
 Malecka Romana Romana Małecka  
  Henryka Marczak  
  Mieczysław Markiewicz  
  Zofia Michalska  
 Mozul Andrzej Andrzej Mozul  
  Jolanta Nitkowska Węglarz  
 Pakszysz Anna Anna Pakszys  
 Parniewska Irena Irena Parniewska  
  Andrzej Pepłoński  
 Puzio Barbara Barbara Puzio  
 Rybak Wladyslaw Władysław Rybak  
 Rubacha Pawel Paweł Rubacha  
  Marek Seweryniuk  
  Barbara Skierka  
 Skomoroko Bogumila Bogumiła Skomoroko  
 Sokolanko Danuta Danuta Sokołanko  
 Sokolowska Ewa Ewa Sokołowska  
 Staszewska Dorota Dorota Staszewska  
  Aleksander Stolicki  
 Szalewska Elzbieta Elżbieta Szalewska  
  Jacek Szmidt  
  Janina Szymanowska  
  Urszula Ścibor  
  Izabela Ślaska-Tarka  
  Ewa Świderska-Mądry  
 Teresiak Piotr Piotr Teresiak  
  Gerard Treder  
  Alina Woźniak  
 Wysocka Longina Longina Wysocka  
  Jadwiga Ziomek  
 Zolyniak Elzbieta Elżbieta Żołyniak