Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

Zaduszki plakatOrganizowane przez Słupski Ośrodek Kultury ZADUSZKI to cykliczne wydarzenie muzyczne poświęcone pamięci nieżyjących muzyków, przede wszystkim związanych z Ziemią Słupską. W tym roku koncert zaplanowaliśmy na dzień 27 października, a odbędzie się tradycyjnie w Bazie Kultury (znanej dotychczas pod nazwą Słupski Ośrodek Kultury) przy ul. Braci Gierymskich 1.

Czytaj więcej...

BAZA KULTURY

indexBaza Kultury, wcześniej znana po prostu jako Słupski Ośrodek Kultury, mieści się przy ul. Braci Gierymskich 1 w Słupsku. To największy ośrodek kulturalny na osiedlach Piastów i Niepodległości, w murach którego działa m.in. Klub Plastyka im. Stefana Morawskiego, pracownia muzyczna, batiku oraz tańca. Miejsce to znane jest również z szeregu imprez kulturalnych i koncertów.

 

PRACOWNIA MUZYCZNA (strona www)

Oferujemy:
Nagłośnienia imprez, studio nagrań, próby zespołów muzycznych, naukę gry na gitarze basowej i saksofonie.

W ramach pracowni działa: OTWARTA SCENA SOK, Studio Piosenki (zajęcia indywidualne) oraz warsztaty muzyczne.

Szczegółowe informacje dostępne bezpośrednio u instruktorów w Pracowni Muzycznej przy ul. Braci Gierymskich 1 pod numerem tel. (59) 848 15 98 lub poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Zapraszamy również na zajęcia muzyczne do emceku przy al. 3 Maja 22.

MUZYCZNIE I WOKALNIE - potrzebujesz wsparcia swojego talentu? U nas odbywają się lekcje nauki gry na gitarze, instrumentach klawiszowych i Studio Piosenki (bez ograniczeń wiekowych).

Wszelkie informacje dotyczące zapisów dostępne są od poniedziałku do piątku w godz. od 12.00 - 16.00 w budynku przy al. 3 Maja 22, lub pod numerem telefonu (59) 843 11 30.

Dni i godziny zajęć ustalone będą po zakończeniu zapisów, by nie kolidowały z planami zajęć uczestników. Szczegóły na stronie www.emcek.pl

18359372 484448208560689 4039709951960730814 oPracownia muzyczna emcek otwiera w lipcu drzwi dla wszystkich chętnych. Zajęcia są bezpłatne, trwają od 2 do 26 lipca, od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00-14.00. W warsztatach wziąć udział mogą wszyscy chętni, bez względu na stopień zaawansowania.

Dla jednych będzie to pierwszy kontakt z instrumentem i mikrofonem, oraz okazja do zdobywania nowych umiejętności, natomiast dla innych, bardziej wprawionych, możliwość kontynuacji nauki.

Prowadzący: Roman Pawlaczyk i Piotr Piasecki

Warsztaty dla wszystkich od 8 do 108 roku życia.
1. dla początkujących i zaawansowanych: warsztaty wokalne oraz konsultacje i nauka gry na instrumentach: gitarze klasycznej, elektrycznej, akustycznej i basowej.
2. dla zaawansowanych: doskonalenie gry na instrumentach klawiszowych.

W celu ustalenia godziny spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt, ponieważ zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym. Gitarzyści powinni posiadać własne instrumenty. Informacje pod tel.605235573.

festiwal piosenki dzieciecej 00W dniu 08.06.2018 r w klubie pARTer obiektu emcek Słupskiego Ośrodka Kultury odbyła się 27. edycja najstarszej cyklicznej imprezy muzycznej w regionie – Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbywał się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Słupska.

Czytaj więcej...

koncert pARTer A2 ver1 LargePodczas koncertu uczestników zajęć Studia Piosenki, z dwóch pracowni muzycznych, usłyszymy utwory i przeboje artystów scen polskich i zagranicznych.

To szczególny program, w którym wystąpią uczniowie i nauczyciele.

UCZNIOWIE

Na scenie w Klubie "pARTer" swoje umiejętności wokalne i sceniczne zaprezentują:

Wiktoria Brych, Błażej Bukowski, Kuba Czerniło, Aleksandra Danielewicz, Bożena Dąbrowska, Ewelina Ejsmont, Kaja Goleń, Natalia Gąsiorska, Gabrysia Hołowiej, Alicja Jankowska, Natalia Kapelańska, Weronika Kopyto, Małgorzata Kobus, Natalia Kwiatek, Antoni Nosewicz, Antoni Radomski, Natalia Wójcik.

NAUCZYCIELE

Zespół „NO CO PUKA” w składzie:

Jacek Bochenek, Andrzej Guziński, Roman Pawlaczyk, Wiesław Krawczykiewicz.

21.04.2018, Klub „pARTer”, al. 3Maja 22, godz. 18.00, wstęp wolny

kayanis poglądowy ver117 lutego 2018, godzina 19:00

Kayanis – to pochodzący ze Słupska twórca muzyki elektronicznej, rocka neoprogresywnego, symfonicznego, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista.
Łączy analogowe brzmienia syntezatorów z ostrym brzmieniem elektrycznych gitar oraz orkiestrą i chórem.

Jeden z najbarwniejszych polskich muzyków i producentów odwiedzi rodzinny Słupsk i wystąpi ponownie na deskach Teatru Rondo, wracając do sceny i publiczności, które wspierały go w pierwszych artystycznych krokach. Towarzyszyć mu będzie Teatr Tańca Enza.

Rezerwacje biletów w cenie 40 zł. pod numerem telefonu 59 842 63 49.

Czytaj więcej...

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Muzyka SOK na Facebooku