fot Zbigniew Suliga 19Nadejście Świąt Bożego Narodzenia uczciliśmy w Słupskim Ośrodku Kultury tanecznie.

19.12.2016. odbyło się "Świąteczne tańcowanie" - cykliczne wydarzenie, przegląd naszych dziecięcych oraz młodzieżowych grup tanecznych. Na scenie zaprezentowały się dzieci biorące udział w zajęciach Zumba Kids (instruktor: Ola Ciecholewska), tańczące taniec nowoczesny w Crazy Jump (instruktor: Marzena Piołunkowska), należące do Ogniska Baletowego Enza oraz MTT Enza (instruktor: Gabriela Keller-Janus).

Ważnym punktem wieczoru była premiera widowiska tanecznego "Z ulicy na parkiet", przygotowana przez Pawła Kamińskiego. Dzieci oraz młodzież stworzyli wyjątkowy spektakl muzyczny, mający na celu propagowanie równości pomiędzy dziewczynami a chłopakami w tańcu breakdance.

Relacja wideo przygotowana przez Pawła Sadowskiego (kliknij tutaj).

Jeżeli życzą sobie Państwo ściągnąć dany film na komputer, proszę kliknąć interesujące wideo, następnie wybrać "DOWNLOAD" w prawym górnym rogu; gdy pojawi się ramka z propozycją zalogowania, należy wybrać "No thanks, continue to download" na dole ramki. Download rozpocznie się automatycznie.

W razie problemów ze ściągnięciem pliku prosimy o kontakt z administratorem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Galeria zdjęć (fot. Zbigniew Suliga)