Jeźdźcy sprawiedliwości - Mamy Kino

MAMY Kino
Termin: 2021-09-29 13:00

Miejsce: kino Rejs, al. 3 Maja 22

ecobilet emcek

Retfærdighedens ryttere

Dania 2020, 116 min

reżyseria: Anders Thomas Jensen
scenariusz: Anders Thomas Jensen
zdjęcia: Kasper Tuxen
muzyka: Jeppe Kaas
obsada: Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Roland Møller, Nicolas Bro

Markus wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet! Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.
Nowy film zdobywcy Oscara Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność „Jabłek Adama”, to trzymające w napięciu skandynawskie kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem.

bilety: 18, 15, 13 zł

Seanse Mamy Kino dedykowane opiekunom z niemowlakami. W trakcie pokazu dźwięk jest nieco ściszony, a światła nie są całkowicie wygaszone. Bilety dla opiekunów z małym dzieckiem w cenie 13 zł.

;feature=emb_title

 

Telefon
507 846 243
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

 

Terminy


  • 2021-09-29 13:00