Festiwale, spektakle teatralne, koncerty, widowiska plenerowe, festiwale, pokazy kuglarskie, wystawy i wiele innych wydarzeń artystycznych.

Jesteśmy w stanie zorganizować dowolne wydarzenie artystyczne. Mamy niezbędne doświadczenie, sprzęt a przede wszystkim zespół profesjonalistów, który od kilkunastu lat tworzy wydarzenia na skalę ogólnopolską i międzynarodową. Możemy podjąć się realizacji wydarzenia od pomysłu, poprzez jego promocję, aż do realizacji. Zdołamy też wejść w dowolnej fazie projektu i wykonać zadanie szczegółowe.

Posiadamy własne zaplecze artystów oraz bogatą sieć kontaktów z twórcami. Na rynku usług kultury działamy już od kilkudziesięciu lat. Nasze portfolio zrealizowanych zleceń jest bogate i dobrze udokumentowane. Tworzymy wydarzenia z kręgu kultury wysokiej, ale potrafimy też łączyć sztukę z rozrywką, edukacją i wypoczynkiem. Dla naszych klientów wystawimy spektakl teatralny, stworzymy widowisko plenerowe ze szczudlarzami i teatrem ognia, zorganizujemy koncert, pokaz taneczny, zaaranżujemy i zainstalujemy wystawę. Urządzamy festiwale, koncerty, przeglądy i plenery i wiele, wiele innych.

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie usług, które Cię interesują to sprawdź nas! Pamiętaj, że pracujemy w przemyśle kreatywnym, tworzenie rzeczy nowych to dla nas żadna nowość!

salwa