Pracownia Świętego Mikołaja

Rękodzieło
Termin: 2016-12-17 14:00 - 17:00

Miejsce: Pracownia Ceramiczna

17 grudnia od godz. 14:00 do 17:00 Pracownia Ceramiczna Słupskiego Ośrodka Kultury zmieni się w Pracownię Świętego Mikołaja. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej, twórczej zabawy. Warsztaty, konkursy, świąteczne przysmaki, spotkanie ze św. Mikołajem i wiele, wiele innych atrakcji czeka na wszystkich gości, którzy odwiedzą w sobotę naszą Pracownię.

Wstęp wolny.

Wielką atrakcją dla dzieci będzie zapewne spotkanie ze Mikołajem, który specjalnie dla nich otworzy w Pracowni swoje biuro. Będzie można w nim napisać list, zwierający listę wszystkich wymarzonych prezentów, jakie powinny znaleźć się w tym roku pod choinką. Listy trafią następnie do specjalnej mikołajowej skrzynki życzeń.

W sobotę w Pracowni będzie można także stworzyć własnoręczne prezenty, ozdoby i bombki, korzystając z pomocy wykwalifikowanych instruktorów. Na świątecznych łasuchów czekać będą  świąteczne wypieki, które udekorują według własnego uznania.

Nie zabraknie też konkursów z nagrodami. Przez cały czas towarzyszyć nam będzie świąteczna atmosfera, kolędy i gorąca herbata. Dla tych, którzy nie zdążą stworzyć dla siebie wystarczającej ilości ozdób i prezentów, przygotowaliśmy także specjalny świąteczny kiermasz.

 

Addres
Wojska Polskiego 10, Słupsk, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 2016-12-17 14:00 - 17:00