Benefis Andrzeja Guzińskiego

Muzyka
Termin: 2018-12-08 18:00

Miejsce: Baza Kultury, ul. Braci Gierymskich 1

Andrzej Guziński - absolwent studiów pedagogicznych na kierunku wychowanie muzyczne, ukończył także studia podyplomowe na kierunku muzykoterapia z profilaktyką stresu. W Słupskim Ośrodku Kultury prowadzi Studio Piosenki SOK, próby zespołów, organizuje koncerty z cyklu Otwartą Scena. Ponadto organizuje: kursy gitarowe, naukę gry na gitarze basowej oraz saksofonie.

Działalność muzyczną rozpoczął w latach siedemdziesiątych. W tym czasie występował w : 74 Grupie Biednych, Skalpelach, ST43, Zielonych Oczach Braci Wright, z którymi brał udział w licznych festiwalach i koncertach w całej Polsce (m.in. Festiwal Awangardy Beatowej w Kaliszu).

W roku 1977 rozpoczął pracę w słupskich instytucjach kultury (MOK, WDK, MCK, SOK). Zespoły, których był instruktorem zdobywały nagrody na ogólnopolskich festiwalach i przeglądach muzycznych: Resekcja – Open Rock Kraków, Kress – Opole Debiuty, Magmen – Mokotowska Jesień Muzyczna, Corner Blues, Johnes – Rawa Blues.

Na benefisie Andrzeja Guzińskiego zagrają:
- Old Boy Boogie
- Magmen
- Button Band
- Zielone Oczy Braci Wright
- Zero
- No Co Puka
- Nokaut
- Saqva Blues Band
- Resekcja
- Remont

Bezpłatne zaproszenia rezerwować można pod nr tel. (59) 848 15 93 lub poprzez e-mail do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Słupskie Dinozaury" dofinansowane zostało ze środków Miasta Słupska.

 

Telefon
(59) 848 15 93
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Addres
Braci Gierymskich 1, 76-200 Słupsk, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 2018-12-08 18:00