W najbliższą niedzielę, 14 listopada, zapraszamy widzów do wspólnego świętowania Europejskiego Dnia Kina Artystycznego. Wydarzenie organizowane od sześciu lat przez Międzynarodową Konfederację Kin Artystycznych ma na celu popularyzację filmów europejskich. Tego dnia, przyłączając się do tej wspaniałej inicjatywy, pokażemy trzy zupełnie nowe, nieprezentowane wcześniej na naszym ekranie tytuły.

godz. 14:00 PAN PATYK I MORSKI POTWÓR

Junior z panem Patykiem udają się na magiczną wyspę, gdzie mają spędzić wakacje. Tam spotykają nieustraszoną Eddy i samozwańczego eksperta od potworów morskich - Blegena.

Pan Patyk i morski potwór foto 

godz. 16:00 TRUFLARZE

Opowieść o grupie uroczych włoskich staruszków, którzy odkryli swój przepis na szczęście - razem ze swoimi ukochanymi psami szukają rzadkich i drogich trufli Alba w piemonckich górach.
Tego dnia restauracja U'Panzerott zaprasza na pyszne gnocchi z kozim serem i truflami. Dla widzów kina Rejs 10% zniżki po okazaniu biletu na seans "Truflarze".

Truflarze foto

godz. 18:00 HISTORIA MOJEJ ŻONY

Jakob, kapitan żeglugi morskiej, żeni się z piękną Lizzie. Częsta nieobecność mężczyzny i długa rozłąka nie wpływają najlepiej na wzajemne relacje małżonków, zwłaszcza gdy w otoczeniu samotnej kobiety pojawia się majętny pisarz Dedin.
Po seansie transmisja rozmowy z reżyserką Ildikó Enyedi.

TSOMW still 02 photo credit Hanna Csata Mozinet

 Bilety na poszczególne filmy dostępne są w kasie kina oraz sprzedaży internetowej Ekobilet.