Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

44574576 966676173519027 9112778561718059008 nZapraszamy na Festiwalu Teatrów Tańca SFERA RUCHU - "Otwórz oczy", który odbędzie się w Ośrodku Teatralnym RONDO w dniach 25-28 października 2018 roku.

W tegorocznej edycji nie zabraknie warsztatów dla dzieci i dorosłych, kilkunastu prezentacji konkursowych, przygotowanych przez teatry tańca z całego kraju, a także  koncertów towarzyszących festiwalowi.

Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalowe jest bezpłatny, na projekcje konkursowe i koncerty obowiązuje rezerwacja miejsc. Wejściówki odbierać można w kasie OT Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a.

Plan VI Festiwalu Teatrów Tańca „Otwórz oczy” Sfera Ruchu:

CZWARTEK (25.10) – dzień poświęcony warsztatom tanecznym

Ośrodek Teatralny RONDO

16:00 – 20:00 - Taniec współczesny (dla dzieci) - Agnieszka Chmielnik i Gabriela Keller-Janus
16:00 – 19:00 - Taniec współczesny- Anna Piotrowska

PIĄTEK (26.10)

Ośrodek Teatralny RONDO

Warsztaty
9:30 – 11:00 – Yoga - Małgorzata Domzalska
11:15 – 12:15 - Warsztaty eksperymentalne- Anna Piotrowska (GR I)
11:15 – 12:15 - Techniki Street Dance w pracy nad świadomością ciała - Marcin Bilenda (GR II)
12:45 – 13:45 - Animal Flow Yoga z muzyką na żywo- Klaudia Janus (GR I)
12:45 – 13:45 - Taniec współczesny z muzyka na żywo- Martyna Majewska (GR II)

17:00 POKAZY

- „Tulipany na betonie” - Teatr Tańca Enza (organizator)
- „Stamina” - Pracownia Teatru Tańca
- „Korzenie” - Projekt PańFu
- „KA-BA” - Martyna Majewska i Klaudia Janus (Teatr Tańca Enza)
- „Za zamkniętymi drzwiami” - Teatr Tańca Akro
- "Taki co gonisz go za dnia" - Grupa CZANGA

SOBOTA (27.10)

Ośrodek Teatralny RONDO

Warsztaty
9:30 – 11:00 - Yoga- Małgorzata Domzalska
11:15 – 12:15 - Warsztaty eksperymentalne- Anna Piotrowska (GR II)
11:15 – 12:15 - Techniki Street Dance w pracy nad świadomością ciała- Marcin Bilenda (GR I)
12:45 – 13:45 - Animal Flow Yoga z muzyką na żywo- Klaudia Janus (GR II)
12:45 – 13:45 - Taniec współczesny z muzyka na żywo- Martyna Majewska (GR I)

16:00 POKAZY

- „Jasno czyli ciemno” - Trójmiejski Kolektyw Twórczy
- „Dylemat determinizmu” - Studio Tańca Balance
- „|UN|CHAIN” - Pracownia Teatru Tańca_adepts
- „Skrzynia” - Teatr Tańca Ego Vu
- „HER(T)Z” - Teatr Znak
- „Ravnfjaær” - h.art company
- "ce_real mothers" - duet Anna Piotrowska i Małgorzata Piotrowska

21:30- Koncert B=Hearts w Kawiarni Artystycznej Antrakt 

NIEDZIELA (28.10)

10:30 - Rozdanie Dyplomów i zakończenie Festiwalu

Warsztaty
11:00 – 13:00 - Taniec współczesny- Anna Piotrowska
11:00 – 15:00 - Taniec współczesny (dla dzieci)- Agnieszka Chmielnik i Gabriela Keller-Janus

18:00 - Koncert Ze Velocipedes i Teatr Tańca Enza 

Zadanie dofinansowane ze środków miasta Słupska oraz Województwa Pomorskiego.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7