Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

28279547 561988677499615 6541481612339496380 nProtokół pokonkursowy X Konkursu Plastycznego "Niekontrolowany Obszar Wrażliwości", 15 luty 2018 r.

Komisja w składzie:

Przewodnicząca – dr Aleksandra Jadczuk – ASP Gdańsk

Sekretarz - Dominika Goncarz – MPŚ Słupsk

Członkowie: dr Michał Rosa - Liceum Plastyczne Słupsk

Andrzej Szczepłocki – Młodzieżowy Dom Kultury

Andrzej Mozol – laureat IX Konkuru NOW

Komisja X Konkursu Plastycznego Niekontrolowany Obszar Wrażliwości w dniu 15 lutego 2018 roku podjęło decyzję o przyznaniu następujących nagród i wyróżnień:

 

Stypendium im.Stefana Morawskiego i Iwony Grzymskiej ufundowane przez Krzysztofa Grzymskiego w wysokości – 1.500,-zł

przyznano Klaudii Zakrzewskiej za dwie prace „Martwa natura z pędzlem” i „Martwa natura z torebką”

 

Grand Prix – Marszałka Województwa Pomorskiego otrzymuje

Małgorzata Smorczewska – Perchacz ze Słupska za rzeźbę „bez tytułu” w wysokości – 2.000,-zł

 

  1. Nagrody równorzędne Prezydenta Słupska otrzymują:

Jacek Janowski ze Słupska za rzeźbę „Trzy ptaki” - 750,-

Elżbieta Bernacka – Hanus ze Smołdzina za 2 obrazy „Bezczas” i „Wspomnienie z dzieciństwa” – 750,-

 

Nagrodę Starosty Powiatu Słupskiego w wysokości 1.000,-otrzymuje:

Daria Elwart z Bukówki za dwie prace „Martwa natura”

 

Nagrodę Dyrektora Muzeum Pomorza Środkowego w wysokości 1.000,-otrzymuje Władysław Rybak za dwie prace „Kapela” i „Ustka”

 

Nagrodę Rektora Akademii Pomorskiej w wysokości 500,- otrzymuje Mirosława Dawidowicz z Lęborka .

 

Nagrodę Dyrektora Liceum Plastycznego w Słupsku w wysokości 500,- otrzymuje Marek Seweryniuk ze Słupska za pracę „Dom Kolejarza zimą”

 

Nagrodę proboszcza parafii św. Jacka w wysokości 500,- zł otrzymuje Halina Janiszewska ze Słupska za dwie prace „Madonna” i „Sen”

 

Nagrodę Dyrektora Słupskiego Ośrodka Kultury w wysokości 500,-zł otrzymuje Paweł Kędzierski ze Słupska za akwarelę „Zmienne nastroje”

 

Nagrodę Prezesa Stowarzyszenia Obszar Wrażliwości Artystycznej w wysokości 200,- otrzymuje Grażyna Galant ze Słupska za pracę „Szach mat”

 

Wyróżnienia honorowe otrzymują:

1.Joanna Laskowska - martwa natura

2.Magdalena Majewska – martwa natura

3.Alicja Grabska – martwa natura z błękitem i zółcią

4.Joanna Buniek - „Cisza na morzu”

5.Halina Krewniak - Lato

6.Ewa Grużewska – „Wszechświat”

7. Maciej Gawlak – „Gruchogór"

8. Piotr Steć – ażurowa rzeźba na strusim jaju

 

Klub Plastyka na Facebooku