prynkiewiczBądź częścią unikatowego wydarzenia muzycznego o słupszczanach. Mikołaj Prynkiewicz - twórca koncertu performatywnego pt. "Agamemnon Gnida I" - poszukuje osób, z którymi mógłby przeprowadzić wywiady. O powrotach.

Prynkiewicz po 5 latach studiów w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu wraca - jak Agamemnon - do rodzinnego miasta i chce porozmawiać z jego mieszkańcami.

W okresie od 1-9 czerwca Mikołaj Prynkiewicz zaprasza słupszczan do umówienia się na rozmowę na wybrany temat, w miejscu dogodnym dla rozmówcy. Konwersacja będzie nagrywana. Celem jest zarejestrowanie na taśmie indywidualnych głosów tworzących "chór słupszczan", uchwycenie indywidualnych idiosynkrazji, formantów, timbre, sposobów wyrażania myśli - nagrania zostaną wykorzystane w spektaklu.

Happening skierowany jest do wszystkich bez ograniczeń: wiekowych, zawodowych, rasowych, wyznaniowych, światopoglądowych.
Koncert performatywny, którego premiera odbędzie się we wrześniu br. w Teatrze Rondo, powstaje dzięki stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego.

Kiedy?- między 1 a 9 czerwca
Gdzie? - dogadamy się
kontakt? - tel. 664 804 811, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Facebook