Gona i Patryk 3 InPixio25 listopada, godzina 19:00, Teatr Rondo.

Koncert Małgorzaty Burjan, z fortepianowym akompaniamentem Patryka Skarbek-Tłuchowskiego. Duet nawiązał współpracę przy okazji Turnieju Poezji Śpiewanej w ramach 62. OKR; został wówczas nagrodzony II Nagrodą oraz Nagrodą Publiczności na eliminacjach wojewódzkich w Gdyni. Dodatkowym wyróżnieniem było zaproszenie na Giełdę Piosenki Poetyckiej w Kwidzynie.

Zarówno autorskie piosenki do słów klasycznych poetów, jak reinterpretacje znanych i lubianych utworów będą przedstawione na deskach Teatru Rondo. Przekorny tytuł nawiązuje do najdłuższej w Polsce pory roku, jaką jest... jesień. To pachnący grzanym winem, oświetlony ciepłym światłem świec czas, sprzyjający wyciszeniu i refleksji, o które trudno w czasie hałaśliwego, tętniącego zabawą lata.

Gona i Patryk zaprezentują twórczość własną oraz przedstawią utwory innych artystów - od Marleya, przez Brzechwę po Osiecką i Mickiewicza.

Małgorzata Burjan - animatorka kultury. Prowadzi warsztaty teatralne oraz gry na bębnach djembe w Teatrze Rondo. Śpiewa, recytuje, od lat animuje dzieci i młodzież poprzez pedagogikę zabawy. Scena to jej miejsce na ziemi. Dotychczas w formie teatralnej a od niedawna w formie wokalnej.

Patryk Skarbek Tłuchowski - samouk, obecnie student 3 roku Edukacji Muzycznej. Gra w dwóch zespołach - rockowym (Nerv) i jazzowym (Messenjazz), a trzecią formą, na którą ledwo znajduje czas, jest poezja śpiewana. Ta forma sceniczna posiada w sobie  intymność i magię, trudno osiągalną poza deskami teatru.

Bilety w cenie 10 złotych można rezerwować w biurze OT Rondo oraz pod numerem telefonu 59 842 63 49.