Kino REJS Słupskiego Ośrodka Kultury serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa pomorskiego do udziału w 17. edycji Konkursu Wiedzy o Filmie X MUZA.

17 kwietnia 2019, w kinie REJS Słupskiego Ośrodka Kultury odbył się finał Konkursu Wiedzy o Filmie X MUZA. Po sześciu konkurencjach i pełnej emocji dogrywce wyłonieni zostali zwycięzcy 16. edycji.

Na 16. edycję Konkursu Wiedzy o Filmie X MUZA wpłynęły zgłoszenia od dwunastu dwuosobowych zespołów ze Słupska, Ustki i Bytowa. Eliminacje zostały przeprowadzone w dniu 3 kwietnia 2019. W ich wyniku wyłoniono trzy drużyny z najwyższą ilością punktów, które za dwa tygodnie wezmą udział w rozgrywkach finałowych.

11 kwietnia odbył się finał Konkursu Wiedzy o Filmie X MUZA. W rozgrywkach wzięły udział trzy dwuosobowe drużyny, które zdobyły największą ilość punktów podczas marcowych eliminacji.

12 kwietnia 2017, w Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku, w sali kina Rejs, odbył się finał 14. edycji Konkursu Wiedzy o Filmie X MUZA.

13 kwietnia 2016, w Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku, w sali kina Rejs, odbył się finał 13. edycji Konkursu Wiedzy o Filmie X MUZA.

1 kwietnia 2015, w Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku, w sali kina Rejs, odbył się finał 12. edycji Konkursu Wiedzy o Filmie X MUZA.

W środę, 26 marca 2014r., w Młodzieżowym Centrum Kultury odbył się już po raz jedenasty Konkurs Wiedzy o Filmie X MUZA. Uczniowie słupskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu historii kina polskiego i światowego rozwiązując przygotowane przez instruktorki Działu Edukacji Filmowej testy.

W dniu 27 marca 2013r. w Młodzieżowym Centrum Kultury odbył się X KONKURS WIEDZY O FILMIE X MUZA.

W dniu 4 kwietnia 2012r. w Młodzieżowym Centrum Kultury odbył się IX KONKURS WIEDZY O FILMIE X MUZA.

Dział Edukacji Filmowej Młodzieżowego Centrum Kultury w Słupsku z przyjemnością informuje, że 2 zespoły reprezentujące nas 19 kwietnia br. na eliminacjach wojewódzkich do XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie zajęły kolejno I i II miejsce (w konkursie startowało 26 zespołów).