Słupski Ośrodek Kultury i Pracownia Fotografii Cyfrowej i Analogowej SOK zapraszają na wystawę malarstwa Aleksandry Gregorczyk pt. "DZIENNIKI" Wernisaż wystawy odbędzie się 2 sierpnia o godzinie 17:00w Galerii OT Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a "DZIENNIKI"

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłą wystawę pt. "Słuchając Barw - Kiedy Muzyka Spotyka Sztukę Plastyczną", organizowaną przez Klub Plastyka im. Stefana Morawskiego. Ta wyjątkowa ekspozycja będzie odzwierciedleniem sposobu, w jaki artyści interpretują polską muzykę za pomocą różnych mediów, takich jak malarstwo, rzeźba, akwarela i rysunek. Wystawa ma na celu zaprezentowanie różnorodnych podejść artystów do inspiracji muzyką, począwszy od abstrakcyjnych impresji po konkretne narracje wizualne.Chcemy uczcić święto muzyki i sztuki polskiej, zachęcając do dialogu między różnymi dziedzinami artystycznymi.

Słupski Ośrodek Kultury zaprasza do Galerii OT Rondo na wystawę malarstwa Grzegorza Butkiewicza pt. "Między grą a cytatem". Wernisaż wystawy:12 grudnia 2023r., godz. 18:30Galeria OT Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5aWSTĘP WOLNY

6 października 2023 roku w Ośrodku Teatralnym Rondo odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XII Konkursu Plastycznego "Niekontrolowany Obszar Wrażliwości". Wydarzenie to zostało objęte patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego- Mieczysława Struka, oraz Prezydentki Miasta Słupska- Krystyny Danileckiej- Wojewódzkiej.

 XII Konkurs Plastyczny "Niekontrolowany Obszar Wrażliwości" Zapraszamy do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń artystycznych w naszym regionie! To konkurs skierowany do plastyków amatorów, który cieszy się patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Prezydentki Miasta Słupska.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o odejściu Pana Jacka Janowskiego - emerytowanego prawnika, rzeźbiarza, pierwszego prezesa Klubu Plastyka im. Stefana Morawskiego w Słupsku. Wielu z Was z pewnością zna Pana Jacka z jego wspaniałej, wielokrotnie nagradzanej twórczości: nagród i wyróżnień zdobywanych w ramach ogólnopolskich i zagranicznych konkursów.

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na wystawę malarstwa Gerarda Tredera pt." Stare jest piękne". Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 24 lutego 2023 r. o godzinie 17:00 w Galerii 2 piętro w Szkole Kultury, przy ul. Banacha 17.

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na wystawę malarstwa Elżbiety Wiśniewskiej pt. "Fascynacje destynacje". Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 5 sierpnia 2022 r. o godzinie 17:00 w Galerii OT Rondo, przy ul. Niedziałkowskiego 5a.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy prac Macieja Gawlaka pt. "Kalwagia" Wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 8 lipca br. o godzinie 17:00 w Galerii OT Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a.

1 kwietnia wszystkim kojarzy się z Prima Aprilis, wesołym obyczajem będącym doskonałą okazją do spłatania komuś figla. Jednak ten dzień powinien nam się kojarzyć nie tylko z dobrą zabawą, ale również z odpowiedzialnością, jaka na nas spoczywa – Międzynarodowy Dzień Ptaków. Celem samego święta jest zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwa zagrażające ptakom na całym świecie oraz zachęcenie do pomocy w ochronie tych zwierząt i ich siedlisk. Ptaki to dosyć intrygująca grupa zwierząt! Choć naukowcy spierają się co do ich pochodzenia, to jedno jest pewne: ptaki są w istocie opierzonymi gadami. Uważa się też, że są JEDYNYMI współcześnie żyjącymi dinozaurami. Ile w tym prawdy? My w tym dniu pragniemy bardzo serdecznie zaprosić Was wszystkich na pierwszą indywidualną wystawę malarstwa Jolanty Arcimowicz.Wernisaż wystawy odbędzie się 1 Kwietnia 2022 r, o godzinie 17:00,Galeria Drugie Piętro w „Szkole Kultury”ul. Banacha 17
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy prac Doroty Kędzierskiej pt. "Słodkie Obrazki" Wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 25 lutego br. o godzinie 18:00w Galerii "Pod Tarasem" w Emceku przy al. 3 Maja 22 WSTĘP WOLNY