XII Konkurs Plastyczny "Niekontrolowany Obszar Wrażliwości"

Zapraszamy do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń artystycznych w naszym regionie!

To konkurs skierowany do plastyków amatorów, który cieszy się patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Prezydentki Miasta Słupska.

Cel konkursu: Chcemy odkryć niezwykły potencjał i talent tkwiący w artystach naszej ziemi. To okazja do podzielenia się swoją wrażliwością artystyczną i eksponowania jej przed szeroką publicznością.

Wystawa pokonkursowa: Dodatkowo, dzięki wystawie pokonkursowej, mamy szansę ocenić stan dorobku i tendencji w rozwoju amatorskiego ruchu plastycznego. To okno na naszą kreatywność!

Jury wybierze najlepsze dzieła zarówno w kategorii malarstwa, jak i rzeźby. Te wyjątkowe prace zostaną zaprezentowane w Galerii OT Rondo, przy ulicy Niedziałkowskiego 5a

 

Nagrody: Dla twórców najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody. To doskonała okazja do uhonorowania Waszego talentu!

Kto może wziąć udział: Zapraszamy twórców nieprofesjonalnych, w tym młodzież od 16 roku życia. Wystarczy dostarczyć jedną pracę w zakresie malarskim lub rzeźby na dowolny temat.

Termin nadsyłania prac:

Prace należy dostarczyć do 20 września 2023 roku na adres:

Słupski Ośrodek Kultury
76-200 Słupsk
ulica Stefana Banacha 17

PLIKI DO POBRANIA:

- REGULAMIN
- KARTA ZGŁOSZENIA

Organizatorami konkursu są Słupski Ośrodek Kultury oraz Klub Plastyka im. Stefana Morawskiego. To Wasza szansa, aby podzielić się swoją pasją i talentem artystycznym! Do dzieła!