Rękodzielnia przy ul. Wojska Polskiego 10a ogłasza nabór na zajęcia w roku szkolnym 2022/2023 dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Zapraszamy na wakacyjne półkolonie w Rękodzielni. Etno Lato to oferta zajęć (4h dziennie) mocno powiązanych z kreatywną, historią naszego terenu, naturą i ogólną myślą ekologicznego rękodzieła.

Serdecznie zapraszamy w dnbiu 8 marca o godzinie 18:00 do Rękodzielni SOK na kolejną odsłonę warsztatów relaksacyjnych, podczas których stworzymy:

Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież na tegoroczne warsztaty zimowe w Rękodzielni, podczas których poznamy wiele nowych technik rękodzielniczych: ulepimy maski, lampiony i świece z plastycznej parafiny, stworzymy własny journal, bransolety oraz odkryjemy wełniane metody malarskie! Informacje ogólne:

Rękodzielnia SOK z nieskrywaną dumą przedstawia ostateczne rozstrzygnięcia konkursu rękodzielniczego pt. „Wianek świąteczny - nie wyrzucaj, wykorzystaj!”.

Zapraszamy Was na tegoroczne Andrzejki w Rękodzielni. Obrzędy andrzejkowe w naszym kraju mają bardzo długą tradycję, pierwsze wzmianki o nich pochodzą z szesnastego wieku!

Rękodzielnia SOK zaprasza dzieci i młodzież ze Słupska do udziału w konkursie rękodzielniczym pt. „Wianek świąteczny - nie wyrzucaj, wykorzystaj!”.

Posiałeś pomidora, a zapomniałeś o porach? To nic, zapraszamy na podwórkową wymianę nadwyżek sadzonek warzywnych. Dajmy sobie szansę w tym sezonie na poszerzenie ogrodowo-parapetowych horyzontów. Kiedy? Spotykamy się 28 kwietnia 2022 r. Gdzie? Scena na Kulturalnym Podwórku (między ul. Wojska Polskiego, a ul. Krasińskiego), przy Rękodzielni SOK. Dla kogo? Dla wszystkich miłośników roślin ze Słupska i okolic.

Wakacje z SOKiem tuż, tuż. Jak co roku Rękodzielnia przygotowała dla Was moc wakacyjnych przygód, atrakcji i wyzwań. Tradycyjnie będziemy lepić z gliny, filcować i majstrować, zgłębimy tajniki decoupage'u, obejrzymy film w Kinie Rejs i weźmiemy udział w warsztatach po seansie. Ponadto wyruszymy na piracką przygodę do Grąbkowa i powspinamy się na drzewa w parku linowym. Poza tym będziemy bawić się w nasze ulubione, podwórkowe gry, spacerować i po prostu odpoczywać. Nasza oferta skierowana jest do dzieci od 7 roku życia.

Rękodzielnia SOK zaprasza do udziału w rodzinnych, pachnących wiosną „Warsztatach z jajem”. Spotykamy się 9 kwietnia w godz.12:00-14:00. Będziemy wić palmy, pleść wiosenno-świąteczne wianki, decupagować jajka, przeobrażać deski w radosne króliczki i tworzyć ozdoby, które na pewno pomogą przywołać wiosnę już na stałe. Serdecznie zapraszamy do wspólnej, twórczej zabawy. Wstęp wolny W trakcie warsztatów prowadzona będzie zbiórka "Solidarni z Ukrainą" na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej. Dla każdego zasilającego puszkę PAH - ceramiczna niespodzianka.