Pracownia Ceramiczna "Rękodzielnia" od wielu lat prowadzi działalność edukacyjną w zakresie ceramiki, witrażu i innych zajęć związanych z szeroko pojętą dziedziną rękodzieła artystycznego. Przez będący na wyposażeniu pracowni piec do wypalania ceramiki przechodzą dziesiątki kilogramów glinianych, ręcznie wykonanych naczyń, które następnie są malowane, zdobione i szkliwione. Instruktorzy "Rękodzielni" od wielu lat kultywują tradycję słynnej ceramiki słupskiej, ale otwierają się również na bardziej współczesne formy. Efekty ich pracy można zobaczyć w galerii poniżej. Ceramika z "Rękodzielni" doskonale nadaje się na wyjątkowy prezent dla najbliższych. Informację o produktach i ich cenach uzyskać można bezpośrednio w obiekcie przy ul. Wojska Polskiego 10a, lub pod numerem telefonu (59) 842 47 07. Zapraszamy serdecznie.
Z radością informujemy, że w ogłoszonym przez Rękodzielnię konkursie na świąteczne ozdoby nagrody otrzymują:

Rękodzielnia SOK zaprasza dzieci i młodzież ze Słupska do udziału w konkursie bożonarodzeniowym pt. „Ozdabianki”.

Grafika informacyjna na temat odwołania zajęć i wydarzeń artystycznych w związku z epidemią COVID-19
Szanowni Państwo, droga publiczności, uczestnicy zajęć, pasjonaci, kinomaniacy i wszyscy nasi Przyjaciele W związku z podjęciem przez Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19: Odwołujemy wydarzenia i zajęcia w Słupskim Ośrodku Kultury Słupski Ośrodek Kultury zawiesza dla publiczności wszystkie zaplanowane wydarzenia artystyczne, seanse filmowe i zajęcia prowadzone w Ośrodku Teatralnym Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a, Szkole Kultury przy ul. Banacha 17 i Rękodzielni przy ul. Wojska Polskiego 10a.

Uwaga! Przed Wami listopadowy rozkład jazdy w projekcie ProfilMAJSTROWNIA:

Nasz program to propozycja kreatywnych, ciekawych, bezpiecznych i zdrowych form spędzania czasu wolnego oraz możliwość rozwijania talentów, nabywanie nowych umiejętności, integracja i popularyzacja aktywnego wypoczynku.