Grupa warsztatowa MANUFAKTURA Słupskiego Ośrodka Kultury z okazji Światowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych serdecznie zaprasza w sobotę, 12 czerwca, na wydarzenie DZIERGASIE NA TARASIE.

Dziergasie na tarasie afisz mały

Będziemy czekać na was na tarasie Emceku w godzinach 13.00 - 16.00. Maskotką tegorocznego spotkania będzie żabka Milo. Każda chętna osoba otrzyma od nas schemat wykonania zabawki, niezbędne narzędzia i materiały (włóczkę, szydełko, oczka itp.) oraz wskazówki instruktorki. Autorką sympatycznej żabki o imieniu Milo jest Emmanuelle Lemonnier z bloga Scrap de Manou. Serdecznie dziękujemy również Agacie Iskrzyckiej za pomysł, wykonanie maskotki i przygotowanie schematu specjalnie na nasze wydarzenie...

Celem wydarzenia jest promocja rękodzieła, szczególnie szydełkowania i frywolitki, ale każdy przejaw twórczej aktywności z zastosowaniem nitki, włóczki lub sznurka znajduje się w polu naszego zainteresowania. Oprócz wspólnego dziergania zapraszamy także chętnych do nauki podstaw szydełkowania i koronki czółenkowej.

W związku z zagrożeniem epidemicznym impreza odbędzie się na powietrzu, uczestników prosimy jednak o dezynfekcję rąk i zachowanie dystansu. Liczba miejsc jest ograniczona. W celu zagwarantowania sobie miejsca można się zapisać pod numerem: 507 846 243.