Grupa warsztatowa MANUFAKTURA Słupskiego Ośrodka Kultury z okazji Światowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych serdecznie zaprasza w sobotę, 11 czerwca, na wydarzenie DZIERGASIE NA TARASIE.
Dziergasie plakat
Wielbicieli rękodzieła zapraszamy na taras Emceku w godzinach 12.00 - 15.00. Maskotką tegorocznego spotkania będzie pszczółka. Każda chętna osoba otrzyma od nas schemat wykonania zabawki, niezbędne narzędzia i materiały (włóczkę, szydełko itp.) oraz wskazówki instruktorki. Oprócz wspólnego dziergania zapraszamy także do nauki podstaw szydełkowania i koronki czółenkowej.
Celem wydarzenia jest promocja rękodzieła, szczególnie szydełkowania i frywolitki, ale każdy przejaw twórczej aktywności z zastosowaniem nitki, włóczki lub sznurka znajduje się w polu naszego zainteresowania.
Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt pod numerem: 507 846 261 lub mejlowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.