Zbliża się czas świąt i najwyższa pora przygotować oryginalne i własnoręcznie wykonane ozdoby. Zapraszamy na cykl warsztatów świątecznych, sześć spotkań, od najbliższej środy 15 listopada do 20 grudnia. ANIOŁKI dla cierpliwych i GWIAZDKI  dla … mniej cierpliwych :)

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MINIVOCAL, który odbędzie się 10 listopada o godzinie 9:00 w Emceku przy al. 3 Maja 22.

Druga odsłona 4 pory rocka. Tym razem lato pożegnamy z dwoma zespołami Scarlet Light oraz Panic Attack już w sobotę 23 września o 18.00

W tym roku cykl warsztatów. Zaczynamy we wrześniu spotkaniem z tradycjami hrabstwa Dorset, guziki i oryginalna biżuteria. Już w  listopadzie sposoby wykonywania ozdób świątecznych. Cykl warsztatów z wykorzystaniem różnych technik i materiałów: słoma, nici, bibuła, włóczka i wszystkie inne. A w nowym roku będziemy się uczyć technik wykonywania i łączenia elementów wydzierganych na szydełku.

Z żalem przyjęliśmy smutną wiadomość o odejściu Marka Andrzejewskiego, wieloletniego pracownika Młodzieżowego Centrum Kultury w Słupsku (1990 - 2017), instruktora i kinooperatora kina Rejs.

4 pory rocka - wiosna
W sobotę 27 maja o 18.00 zapraszamy na cykliczny koncert 4 PORY ROCKA - tym razem wiosenny. Wstęp wolny

Słupski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w zajęciach przygotowanych na rok szkolny 2023/2024. W ofercie SOK mamy zajęcia znane i lubiane, ale pojawiło się również kilka nowości. Na dobry początek przedstawiamy ofertę Emcek przy al. 3 Maja 22.

Słupski Ośrodek Kultury już po raz trzeci przyłącza się do ogólnopolskiej akcji Operacja Czysta Rzeka. W tym roku spotykamy się nad Słupią 15 kwietnia (sobota), o godz. 10.00 na Bulwarach przy Baszcie Czarownic.

Słupski Ośrodek Kultury, Muzeum Pomorza Środkowego i Liceum Sztuk Plastycznych im. Witkacego w Słupsku zapraszają na: URODZINY STASIA - 138. rocznica urodzin S. I. Witkiewicza  

od 23 do 26 grudnia emcek i kino Rejs będą nieczynne
W dniach 23 - 26 grudnia (piątek - poniedziałek) br. emcek oraz kino Rejs będą nieczynne.

W środę 7 grudnia w Emceku o godzinie 17.00 nastąpiło oficjalne zaświecenie choinki, którą wydziergały uczestniczki MANUFAKTURY.