Świat, który nadejdzie

Kategoria
MAMY Kino
Termin
2021-05-26 13:00
Miejsce
kino Rejs, al. 3 Maja 22
Telefon
507 846 243
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

ecobilet emcek

The World to Come
USA 2020, 99 min

reżyseria: Mona Fastvold
scenariusz: Ron Hansen, Jim Shepard
muzyka: Daniel Blumberg
zdjęcia: André Chemetoff
obsada: Katherine Waterston, Casey Affleck, Vanessa Kirby, Christopher Abbott, Ioachim Ciobanu, Daniel Blumberg

Norweska reżyserka ciepłym głosem Katherine Waterston opowiada w swoim drugim filmie o miłości, na którą nie można sobie pozwolić. Na pewno nie na odizolowanej od świata amerykańskiej, XIX-wiecznej farmie, gdzie mieszka Abigail z mężem. Od czasu śmierci ich małej córeczki rzadko ze sobą rozmawiają, wypełniając dni uciążliwymi obowiązkami. Przybycie nowej sąsiadki Tallie wnosi w samotne życie Abigail trochę bliskości. Łącząca je coraz mocniejsza więź nie podoba się jednak ich mężom - zazdrosnym o intymność i coraz częściej narzekającym na przedłużające się wizyty. Ale Abigail nie potrafi już żyć bez Tallie, choć doświadczane uczucia znacznie łatwiej opisać jej w prowadzonym dzienniku, niż wyznać drugiej osobie, jedynej, która doskonale rozumie jej położenie.

Seans dedykowany opiekunom z niemowlakami. W trakcie pokazu dźwięk jest nieco ściszony, a światła nie są całkowicie wygaszone.

bilety: 13, 15, 18zł

 
 

Terminy

  • 2021-05-26 13:00