Siostry - spektakl w reżyserii Wiesława Dawidczyka

Kategoria
Teatr
Termin
2021-06-11 19:00
Miejsce
Ośrodek Teatralny Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5a
Telefon
(59) 842 63 49
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Połączone siły grup teatralnych POCZEKALNIA SNÓW i TEATR DOJRZAŁY zapraszają do Ośrodka Teatralnego RONDO na spektakl pt. "Siostry" wg. "Czwartej siostry" Janusza Głowackiego.
"Siostry" to przepełniona nutą nostalgii opowieść o trzech nieszczęśliwie i tragicznie zakochanych siostrach, marzących o lepszym życiu, które w ich wyobrażeniu może się ziścić tylko po drugiej stronie Atlantyku, w Stanach Zjednoczonych.
W zainspirowany "Czwartą siostra" Janusza Głowackiego spektakl zaangażowane zostały dwie grupy teatralne - TEATR DOJRZAŁY reprezentowany przez seniorów oraz POCZEKALNIA SNÓW, w której pierwsze kroki aktorskie stawia młodzież ze słupskich szkół średnich. Pomimo znaczącej różnicy wieku aktorzy doskonale się rozumieją i czuć pomiędzy nimi sceniczną chemię. Duża w tym zasługa Wiesława Dawidczyka, założyciela i instruktora obu grup teatralnych, a jednocześnie reżysera spektaklu.
Kiedy?
11 czerwca o godz. 19:00
Gdzie?
Ośrodek Teatralny Rondo, ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 5a
Bilety w cenie 20zł dostępne w siedzibie teatru.
Rezerwacje pod nr tel. (59) 842 63 49
Występują:
Katarzyna Borek
Patrycja Gorczyńska
Magdalena Jarząb
Maja Kalinowska
Danuta Magierska
Sylwia Smugała
i Jerzy Zellma
Scenariusz, reżyseria i muzyka na żywo:
Wiesław Dawidczyk
 
 

Terminy

  • 2021-06-11 19:00