VANYA - retransmisja spektaklu z Londynu

Kategoria
Film
Termin
2024-05-04 15:30
Miejsce
kino REJS, Emcek, aleja 3 Maja 22
Telefon
507 846 243
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Z ogromną radością zapowiadamy retransmisję znakomitego spektaklu prosto z londyńskiego West Endu. W najbliższą sobotę, 4 maja, zapraszamy na jeden jedyny pokaz monodramu w wykonaniu Andrew Scotta.
 
"Vanya" to śmiała reinterpretacja klasycznej sztuki Antona Czechowa "Wujaszek Wania". Uznany brytyjski aktor Andrew Scott wciela się w galerię niezwykłych bohaterów, by ukazać złożoność ludzkiej natury, jej komizm i tragizm. Tworzy silną, intymną więź z publicznością, wciągając ją do niezwykłego świata wyobraźni słynnego dramaturga.
 
Kup bilety online:
ecobilet emcek
 
 
4 maja, godzina 15:30

VANYA
Wielka Brytania 2023, 121 min
retransmisja spektaklu w ramach National Theatre Live
reżyseria: Sam Yates
scenariusz (na podstawie sztuki Antona Czechowa): Simon Stephens
obsada: Andrew Scott
 
Autorem sztuki jest angielski dramaturg Simon Stephens. Spektakl wyreżyserował Sam Yates, którego debiutancki film "Magpie" z Daisy Ridley czeka obecnie na swoją międzynarodową premierę.
Wystawiany na West Endzie spektakl "Vanya" to prawdziwy popis aktorskiej wirtuozerii Andrew Scotta, który po mistrzowsku żongluje rolami, wchodząc na scenę jako jedna postać i wchodząc jako całkowicie inna. Aktora można od jakiegoś czasu oglądać w kinach we wzruszającym melodramacie "Dobrzy nieznajomi". Za rolę w tym filmie Scott otrzymał nominację do Złotego Globu i Nagrody BAFTA.
Spektakl nagrano na żywo na londyńskim West Endzie.
 
 
 

Terminy

  • 2024-05-04 15:30