Operacja Czysta Słupia - edycja 2024

Kategoria
Różne
Termin
2024-05-25 10:00
Miejsce
Przystań Kajakowa, Park Kultury i Wypoczynku
Telefon
666 817 027
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Słupski Ośrodek Kultury pod Honorowym Patronatem Prezydentki Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej przyłącza się po raz 4 do ogólnopolskiej akcji Operacja Czysta Rzeka. 🐟 W tym roku spotykamy się nad Słupią 📅 25 maja (sobota), o godz. 10:00 na terenie Parku Kultury, Sportu i Rekreacji przy przystani kajakowej. (Przewidywany) koniec: godzina 14:00 a po zakończeniu sprzątania zapraszamy na integrację i poczęstunek przy ognisku zorganizowanym w PKiW przy przystani kajakowej, aby uczcić nasz wspólny wysiłek i spędzić miło czas, odpocząć i porozmawiać o efektach naszego sprzątania. 🙏

Akcje sprzątania brzegów rzeki ma nie tylko wymiar praktyczny, ale również edukacyjny, podnosząc świadomość społeczną na temat problemu zanieczyszczenia środowiska wodnego oraz zachęcając do podejmowania działań na rzecz jego poprawy. Będzie to również doskonała okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, poznać nowych ludzi i poczuć satysfakcję z czynienia dobra dla naszej planety. 🌎
Akcja skierowana jest do szerokiego grona odbiorców: młodzieży szkolnej, turystów, wędkarzy, ale także i społeczności lokalnej.

W akcji można wziąć udział zarówno:
🚶‍♀️ 🚶‍♂️ sprzątając nabrzeże pieszo https://system.operacjarzeka.pl/?actionSlug=operacja-rzeka-slupia&actionId=1301

🛶 sprzątając z kajaka https://system.operacjarzeka.pl/?actionSlug=operacja-rzeka-slupia-kajaki&actionId=2161
Zapewniamy Wam:
- miejsce w kajaku dwuosobowym (10 kajaków)
- kamizelki asekuracyjne, wiosła
- rękawiczki i worki na śmieci

🌱 Szczegóły i wszelkie informacje: Dorota Foryś, tel. 666 817 027, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 

Terminy

  • 2024-05-25 10:00