Zdjęcie przedstawiające poprzednią edycję świątecznego tańcowania

W ostatnią przedświąteczną niedzielę 19 grudnia o godz. 17:00 zapraszamy do Emceku na „Świąteczne tańcowanie”. Publiczność obejrzy występy grup tanecznych Chips, Popcorn oraz Good Vibes, weźmie udział we wspólnych animacjach świąteczne oraz spotka św. Mikołaja

19 grudnia o godz. 17:00
Sala Parter Emcek al. 3 maja 22
Wstęp wolny

Jest w ciągu roku taki czas, na który czeka się z niecierpliwością. Czas pełen spokoju, ciepła i radości, kiedy gasną wszelkie spory. To również okazja do przemyśleń, wspomnień oraz spotkań z bliskimi i rodziną. Tak właśnie określa się ten wyjątkowy czas - czas świąt Bożego Narodzenia. Z całego serca pragniemy dzielić te piękne chwilę z Wami ! Aby poczuć wspólnie magię świąt, zapraszamy bardzo serdecznie na kolejne „Świąteczne tańcowanie”.

Drodzy widzowie, uczestnicy, goście!

zgodnie z „Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 listopada 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 2177)” obostrzenia zmniejszające ilość osób uczestniczących w wydarzeniach i zajęciach kulturalnych NIE DOTYCZĄ OSÓB ZASZCZEPIONYCH. W związku z tym okazując nam certyfikat covidowy lub udzielając rzetelnej informacji na temat zaszczepienia przyczyniają się Państwo do zwiększenia frekwencji, a także zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania wirusa.