Cieszymy się bardzo z tak dużego zainteresowania konkursem. Zgłoszone pomysły dowodzą, że chcą się Państwo angażować i zmieniać rzeczywistość. Mamy nadzieję, że Studio Inicjatyw stanie się takim miejscem, w którym będziemy się wzajemnie inspirować, mierząc wysoko.

Pierwsza edycja konkursu to wysyp różnorodnych, indywidualnych koncepcji na temat tego, czego nie ma i co by można wspólnie zrealizować. Propozycje kierowane są do różnych grup wiekowych i środowisk mniej lub bardziej widocznych w mieście.

ulotka A5 awers 1„Przegląd lokalnej sceny hip-hop” (2 000 zł) to projekt zakładający prezentację kultury hiphopowej z raperami, rysownikami, bboyami czy producentami muzycznymi. „Bari, Bari na tarasie”( 2 000 zł) ma być koncertem włoskiej piosenki – pierwszym z cyklu prezentujących muzykę świata. Podczas zajęć realizowanych w ramach projektu „Tańczyć każdy może!” (2000 zł) przeprowadzone zostaną warsztaty pracy z ciałem dla dorosłych mieszkanek i mieszkańców Słupska . „Soboty ze sztuką” (1 200 zł) (choć może będzie to inny dzień tygodnia) kierowane są do najmłodszych, dzieci w wieku 3 + z rodzicami, gdyż każdy jest artystą. Również dzieci, czy raczej dzieci i młodzież, wezmą udział w „Jesiennym turnieju szachowym” (1800 zł), poprzedzonym konsultacjami z mistrzem.

Już się spotykamy z pomysłodawcami.
Rozmawiamy i planujemy.
Zaraz zaczniemy wprowadzać pomysły w czyn.
Przez cały czas czekamy jednak na dalsze, pozakonkursowe inicjatywy.
 
STUDIO jest miejscem przyjaznym i otwartym dla wszystkich!