Po długiej rozłące spowodowanej pracami budowlanymi i restrykcjami możemy znowu zaprosić Was do naszego pięknie wyremontowanego obiektu. Swoją działalność wznawia nie tylko kino REJS, ale też różne działające w Emcek-u grupy.

Od 24 maja w emcekowskiej sali teatralnej swoje zajęcia rozpocznie grupa teatralna "BEZ GADANIA TO NIE MY" – zapraszamy młodzież w wieku 12-18 l w poniedziałki i czwartki na godz. 17.00
Więcej informacji: http://www.sok.slupsk.pl/index.php/zajecia-teatralne

25 maja zapraszamy na pierwsze spotkania warsztatowe Koralików bez liku - odtąd spotykać się będziemy w klubie Tango we wtorki o godz. 17.00.
Więcej informacji: http://www.sok.slupsk.pl/index.php/koralikow-bez-liku

Od 25 maja spotykają się również grupy na zajęciach plastycznych - we wtorki o 17.00 grupa dorosłych, do której zapraszamy kolejnych chętnych, a w środy o 17.00 grupa dzieci i młodzieży w stałym składzie. Więcej informacji na http://www.sok.slupsk.pl/index.php/pracownia-plastyczna-emcek
Możemy obserwować działania plastyczne również na fanpage-u Nasza Sztuka

Pracownia Muzyczna prowadzona przez Piotra Piaseckiego, zaprasza na indywidualne zajęcia nauki gry na gitarze, a także instrumentach klawiszowych dla początkujących. Zapraszamy również zespoły muzyczne – w Studiu Nagrań można zarejestrować swoją twórczość oraz prowadzić próby.
Więcej informacji: http://www.sok.slupsk.pl/index.php/pracownia-muzyczna-emcek

Od 26 maja wznawiamy działalność w Manufakturze. Zapraszamy w każdą środę na godz. 17.00 do klubu Tango.
Więcej informacji: http://www.sok.slupsk.pl/index.php/spg-manufaktura

W czerwcu wracamy również do Szkółki Szachowej – zapraszamy dzieci w wieku 5-9 l. Warto ćwiczyć umysł od najmłodszych lat! Spotkania odbywają się we wtorki o 17.00 i czwartki o 17.30.
Więcej o szachach w Emcek-u tutaj

Zapraszamy na inauguracyjne spotkanie miłośników gier planszowych 7 czerwca 2021. Od lipca będziemy się spotykali w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.

W Emcek-u działa również Klub Mam „Piaskownica”. Spotkania odbywają się w czwartki 15.00-16.00 i 16.15-17.15.

Zapraszamy serdecznie