Studio Inicjatyw jest pracownią Słupskiego Ośrodka Kultury mieszczącą się w Emceku (al. 3 Maja 22). To przestrzeń przyjazna i otwarta na pomysły oraz oddolne inicjatywy mieszkanek i mieszkańców Słupska.

Chcemy, by SI wraz z sąsiednimi salami, tj. taneczną, widowiskową i kawiarnianą, stało się miejscem kreatywnych spotkań, wymiany umiejętności i doświadczeń, realizacji interesujących wydarzeń kulturalnych i animacyjnych, a także nawiązywania i budowania relacji. Stawiamy na różnorodność!

ulotka A5 awers 1Mamy nadzieję, że tego rodzaju współpraca stanie się także punktem wyjścia do rozmów o roli współczesnego domu kultury jako lokalnego animatora, miejsca wspólnego służącego integracji, skupiającego wolontariuszy działających na rzecz kultury.

W tej chwili zapraszamy Państwa do składania wniosków i realizacji oddolnych, samodzielnych i niezależnych inicjatyw w postaci warsztatów, zajęć, spotkań, koncertów itp. Podstawowym warunkiem jest to, by adresatami wydarzeń stali się mieszkańcy Słupska, zaś miejscem realizacji Emcek, Szkoła Kultury (ul. S. Banacha 17) lub przestrzeń publiczna tej części miasta.

 

PLIKI DO POBRANIA:

Formularz konkursowy z regulaminem (plik .odt - OpenOffice, LibreOffice)

Formularz konkursowy z regulaminem (plik .doc - MS Office)

Formularz konkursowy z regulaminem (plik .docx - MS Office))