Rękodzielnia SOK zaprasza dzieci i młodzież ze Słupska do udziału w konkursie rękodzielniczym pt. „Wianek świąteczny - nie wyrzucaj, wykorzystaj!”.

Wianek może być wykonany dowolną techniką (uszyty, wyklejony, poskręcany, wydziergany na drutach, itp.), i z dowolnego materiału (karton, kolorowy papier, rolki po papierze, pudełka, skrawki materiałów, plastik, itp.), ale koniecznie musi być formą przestrzenną do zawieszenia bądź położenia (powinien mieć miejsce, by umieścić w nim np. świeczkę itp.).

 

Celem konkursu jest zachęcenie Was do zagłębienia idei recyklingu, do nadania rzeczom codziennego użytku nowej formy i życia! Nasz konkurs kierujemy do wszystkich sympatyków przedświątecznych przygotowań i miłośników rękodzieła. Do wygrania atrakcyjne nagrody: zaproszenia na wybrane zajęcia w Rękodzielni, bony upominkowe oraz zestawy plastyczne.

 

Szczegółowe informacje, dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie. Prosimy o dokładne zapoznanie się z jego treścią. Konkurs realizowany jest w ramach programu „Świąteczny SOK” i współfinansowany ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień.

DO POBRANIA:

Regulamin

Karta zgłoszenia