Uwaga, uwaga! W końcu będziemy mogli spotkać się z Wami w realnej przestrzeni, w której wspólnie oddamy się dźwiękom gitar, basu, perkusji i wokalu! Już 3 lipca o godz. 17.00 na dziedzińcu Szkoły Kultury SOK przy ul. Banacha 17 odbędzie się 8. edycja Przeglądu Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej, w skrócie PUMA. PUMA 8 jest to niepowtarzalną okazją dla młodych muzyków do zaprezentowania swoich umiejętności przed profesjonalnym jury oraz mieszkańcami Słupska, zgromadzonymi na koncercie.

Zapraszamy na kolejną edycję Otwartej Sceny SOK. Koncert odbędzie się 20 czerwca 2021r. o godzinie 16.00 na dziedzińcu Szkoły Kultury SOK przy ul. Stefana Banacha 17. Otwarta Scena SOK to cykliczna forma prezentacji dla wszystkich solistów (wokalistów i instrumentalistów ze szkół podstawowych, młodzieży i dorosłych), chętnych do zaprezentowania swych umiejętności w profesjonalnych warunkach. Każdy wykonawca może wykonać maksymalnie 2 utwory (wokalne, instrumentalno-wokalne, instrumentalne z akompaniamentem własnym, akompaniatorem lub z pół-playbackiem).

Przyłączając się do akcji Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, upamiętniającej 78 rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim, nagraliśmy utwór "Mein jidisze Mame", skomponowany przez Lwa Pollacka i Jacka Yellena do tekstu Mariana Hemara z 1925 roku.

Zapraszamy na warsztaty wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które poprowadzi nasza nowa instruktorka, Daria Korowajczyk. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i piątki w godzinach 13.00 - 18.00 w Szkole Kultury przy ul. Banacha 17. Koszt: 40 zł / m-c.

Ruszył nabór na indywidualne zajęcia nauki gry na gitarze i fortepianie u naszego nowego instruktora muzycznego, Macieja Banachowskiego. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i piątki. 

Pracownia Muzyczna  zaprasza zespoły muzyczne na odpłatne próby do sali w Szkole Kultury przy ul. Banacha 17. Są jeszcze wolne terminy, choć pierwszeństwo w ich ustalaniu mają grupy już u  nas działające.

Wokalistki i wokaliści! 14 września o godz. 17.00 zapraszamy do Szkoły Kultury przy ul. Banacha 17 na warsztaty wokalne prowadzone przez Aleksandrę Cybulę. Pierwsze zajęcia będą miały charakter otwarty.

Słupski zespół White Pin tworzy trójka młodych muzyków: Kamila Bilińska, Daniel Pisarkiewicz i Tomek Rutkowski.   Formacja ma na swoim koncie jedną płytę długogrającą, a w trakcie sesji w studiu nagrań SOK zaprezentowali siedem nowych utworów, które docelowo miały znaleźć się na drugim krążku. 
30 maja swoją premierę miał koncert akustyczny zespołu No Co Puka, zarejestrowany w studiu nagrań Szkoły Kultury SOK przy ul. Banacha 17. 

Jesteście spragnieni muzyki na żywo? Stęskniliście się za koncertami? My tak…zatem czas trochę pohałasować!

Szanowni Państwo, droga publiczności, uczestnicy zajęć, pasjonaci, kinomaniacy i wszyscy nasi Przyjaciele Zgodnie z wytycznymi Pani Prezydent Krystyny Danileckiej-Wojewodzkiej, z dniem dzisiejszym Słupski Ośrodek Kultury zawiesza do odwołania wszystkie zaplanowane wydarzenia artystyczne, seanse filmowe i zajęcia prowadzone w Ośrodku Teatralnym Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a, Szkole Kultury przy ul. Banacha 17 i Rękodzielni przy ul. Wojska Polskiego 10a. O nowych terminach odwołanych wydarzeń będziemy informować na bieżąco. Koronawirus – zawieszenie działalności instytucji/jednostek miejskich