Pracownia Muzyczna w Szkole Kultury przy ul. Stefana Banacha 17 organizuje w tym roku indywidualne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Termin do ustalenia z instruktorem.

Dla dzieci od 8 roku życia przygotowaliśmy zajęcia wokalne oraz lekcje gry na gitarze (klasycznej, akustycznej i basowej), które poprowadzi Maciej Banachowski – pochodzący ze Słupska dyrygent i aranżer. W roku 2015 ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Słupsku - w klasie gitary klasycznej. W tym samym roku podjął studia licencjackie w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, w klasie dyrygentury prof. Bohdana Jarmołowicza, które ukończył z
oceną bardzo dobrą.

Zapisy prowadzimy poprzez adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zapraszamy również młodzież od 13 roku życia do Studia Piosenki, prowadzonego przez Wiesława Krawczykiewicza i Darię Korowajczyk

Wiesław Krawczykiewicz - z wykształcenia pedagog – absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Słupsku (Akademia Pomorska). Związany ze słupską kulturą od 1975. Był założycielem, współtwórcą i członkiem wielu działających na lokalnej scenie zespołów muzycznych: Grupa 3, Hot Dog, Jeszcze Jedno Takie Trio, Shaxbeer, Andy Quattro, Morświny i No Co Puka

Daria Korowajczyk - wokalistka, trener wokalny, pedagog muzyczny. Jest absolwentką kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej w Słupsku (specjalność nauczycielska). Ukończyła studia wyższe z tytułem magistra na Akademii Sztuki w Szczecinie, kierunek Edukacja Muzyczna w zakresie Sztuki Muzycznej specjalność: śpiew jazzowy.

Indywidualne zapisy prowadzimy pod adresami mailowymi Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Pracownia Muzyczna oferuje również wynajem Sali prób dla zespołów muzycznych, które w komfortowych warunkach i pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów mogą szlifować warsztat i pracować nad kompozycjami.

 

Pracownia Muzyczna w Emceku przy al. 3-go Maja 22, prowadzona przez Piotra Piaseckiego, od wielu lat zajmuje się edukowaniem kolejnych pokoleń młodych wokalistów, instrumentalistów, jak i zespołów muzycznych.

W bieżącym roku prowadzimy zapisy dla dzieci od 10 roku życia na indywidualne zajęcia nauki gry na gitarach i instrumentach klawiszowych. 

 

Indywidualne zapisy i informacje dotyczące terminów uzyskać można pod adresami e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia Muzyczna Emcek oferuje również wynajem Sali prób dla zespołów muzycznych, które w komfortowych warunkach i pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów mogą szlifować warsztat i pracować nad kompozycjami.