SOBOTY ZE SZTUKĄ - ostatnie spotkanie

Kategoria
Plastyka
Termin
2021-07-31 16:00
Miejsce
emcek, al. 3 Maja 22
Telefon
507 846 261
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdy, niezależnie od wieku, może być artystą. Ta myśl przyświeca cyklowi lipcowych warsztatów kierowanych do dzieci w przedziale wiekowym 3-5 lat (choć mile widziane są także młodsze), oczywiście z opiekunem.

Na ostatnim z lipcowych spotkań będziemy realizować przewodnią myśl Paula Klee - "Sztuka nie odtwarza tego co widzimy, ona sprawia, że widzimy".

Zapraszamy serdecznie, bo przecież sztuka rozwija wyobraźnię i wyrabia smak estetyczny.
Zajęcia są bezpłatne.
Obowiązują zapisy. Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 507 846 261.

„Soboty ze sztuką” to inicjatywa oddolna, realizowana w ramach konkursu Studia Inicjatyw ze środków Słupskiego Ośrodka Kultury.
Inicjatorką i prowadzącą warsztaty jest pani Kamila Bednarz - to artystka, projektantka biżuterii oraz mama dwójki dzieci. Kocha życie i sztukę, którą uważa za niezbędną do rozwoju dziecka. Absolwentka Politechniki Koszalińskiej na wydziale wzornictwa, ze specjalnością projektowanie graficzne.

 
 

Terminy

  • 2021-07-31 16:00