Chłopem i babą stworzył nas Bóg - projekt "Zaproś nas do siebie - edycja Masters"

Kategoria
Teatr
Termin
2019-06-26 19:30
Miejsce
OT Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5a
Telefon
(59) 842 63 49
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

Koncert komediowo - romantyczny w reżyserii i z tekstami Marka Sadowskiego, na co dzień aktora Teatru Muzycznego w Gdyni. Na scenie partneruje mu Małgorzata Burjan, a kompozytorem i wykonawcą muzyki jest Patryk Skarbek-Tłuchowski. 

Spektakl jest częścią programu wizyty uczestników projektu realizowanego we współpracy z Narodowym Centrum Kultury pn. "Zaproś nas do siebie - edycja masters". 

Bezpłatne wejściówki do odebranie w kasie OT Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a

Kolejne etapy zakochania , poszukiwań Drugiej Połówki i codzienne kłopoty bycia we dwoje ; a wszystko to opowiedziane z lekkim przymrużeniem oka, z napisanymi specjalnie na tę okazję piosenkami. Klimatyczny koncert na dwa głosy, pianino i gitarę.

Cytując recenzję Łukasza Rudzińskiego z portalu Trójmiasto.pl

„Oboje aktorzy świetnie radzą sobie z poezją śpiewaną, podaną w lekkiej komediowej formie”

„Ta bezpretensjonalna forma spotkania z widzem, poezją Sadowskiego i piosenką aktorska przekonuje, że dobry pomysł, błyskotliwa treść i odpowiednie wykonanie bez trudu zastąpić mogą wielką inscenizacyjną machinę. Żywiołowe reakcje chętnie współpracującej z artystami w Teatrze Gdynia Główna publiczności (która nagrodziła bohaterów owacjami na stojąco), dowodzą niesłabnącej siły inteligentnego dowcipu, który dzięki takim działaniom, przywracającym zapomniany już nieco gatunek kabaretu literackiego, przechodzi swój renesans”.

 
 

Terminy

  • 2019-06-26 19:30