Skazani na Shawshank - 100 lat Warner Bros.

Film
Termin: 2023-09-24 18:00

Miejsce: kino REJS, Emcek, aleja 3 Maja 22

W ramach jubileuszowych pokazów uświetniających setną rocznicę powstania Wytwórni Warner Bros. zapraszamy w niedzielę, 24 września, na pokaz filmu "Skazani na Shawshank". Początek seansu o godzinie 18.00.

 

Wszyscy kochają ten film. Niesie nadzieję, wiarę w przetrwanie i siłę przyjaźni. Pozwala wierzyć, że uda się pokonać najgorsze przeciwności, a nad podłością tryumfować będzie sprawiedliwość. Dzięki wspaniałemu scenariuszowi i genialnym rolom Tima Robbinsa i Morgana Freemana ten film można oglądać w nieskończoność:)

 

Skazani na Shawshank foto

Film nakręcony na podstawie książki mistrza horrorów Stephena Kinga. Andy Dufresne, dobrze zarabiający bankier z Nowej Anglii, zostaje oskarżony o podwójne zabójstwo - swojej żony i jej kochanka. Uparcie twierdzi, że jest niewinny, ale dzięki niezbitym dowodom zostaje skazany na podwójne dożywocie w Shawshank. Więzieniem rządzi hipokryta i fanatyk biblijny, naczelnik Norton, a wraz z nim sadystyczni strażnicy. Andy już po kilku dniach poznaje brutalną, więzienną rzeczywistość, ale dzięki wrodzonej inteligencji, sprytowi oraz pomocy przyjaciela Ellisa Boyda "Reda" Reddinga udaje mu się zachować nadzieję, która pozwoli dokonać zemsty.

 

bilety w cenie 18, 15, 13 dostępne w kasie kina i online:
ecobilet emcek

 

24 września, godzina 18.00
SKAZANI NA SHAWSHANK

The Shawshank Redemption
USA 1994, 142 min

reżyseria: Frank Darabont
scenariusz: Stephen King, Frank Darabont
obsada: Tim Robbins, Morgan Freeman

Wybitna adaptacja opowiadania Stephena Kinga, nominowana do siedmiu nagród Akademii Filmowej®. Skazany na dożywocie Red (Morgan Freeman) doskonale zna więzienie Shawshank. Nowy więzień Andy (Tim Robbins) przynosi nadzieję i odmianę wszystkim więźniom.

 

Telefon
507 846 243
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • 2023-09-24 18:00