Jesteście spragnieni muzyki na żywo? Stęskniliście się za koncertami? My tak…zatem czas trochę pohałasować!

Kiedy? 4 lipca
Gdzie? Na dziedzińcu Szkoły Kultury przy ul. Banacha 17
O której? O 17.00

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VII Przeglądzie Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej. Jest to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed profesjonalnym jury oraz mieszkańcami Słupska, zgromadzonymi na koncercie.

PUMA jest konkursem przeznaczonym dla amatorskich, nieznanych szerszej publiczności grup muzycznych, wywodzących się ze środowisk młodzieży szkolnej. Pod pojęciem grupy amatorskiej rozumiemy zespół, który nie ma podpisanego kontraktu płytowego, a muzyka nie jest jego głównym źródłem utrzymania. W przeglądzie mogą wziąć udział zespoły prezentujące nie tylko własne kompozycje, lecz także tzw. covery.

Dla zespołów przewidziane są atrakcyjne nagrody.

W trakcie obrad jury wystąpi z krótkim koncertem zespół Instrukcja Pusta

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 czerwca 2020 r. drogą mailową. Regulamin wraz z kartą zgłoszenia publikujemy poniżej. Ze względu na czas zagrożenia epidemiologicznego odsyłamy również do regulaminu przebywania w obiektach Słupskiego Ośrodka Kultury w czasie zagrożenia epidemiologiczego (dostępnego TUTAJ), którego akceptację należy zaznaczyć w karcie zgłoszenia.

Pliki do pobrania:

Regulamin PUMA 2020

Karta zgłoszenia

Wszelkich informacji o przeglądzie udziela Kamila Bilińska – instruktor ds. muzyki za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: 505 029 793.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Prezydentki Miasta Słupska Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej.

Do zobaczenia!