Za nami kolejna edycja konkursu plastycznego Kino w oczach dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów oraz szczegółami dotyczącymi uroczystości wręczenia nagród.

Zapraszamy na kolejne warsztaty rodzinne! Tym razem inspiracji do zajęć dostarczą nadchodzące święta i najnowsze przygody Kici Koci.

W kolejnej odsłonie cyklu Podróże ze sztuką, w niedzielę 10 grudnia o 16:00, zapraszamy na pokaz filmu "Napoleon. W imię sztuki" . Wraz z Jeremym Ironsem, w towarzystwie wybitnych specjalistów, przyjrzymy się związkom władzy i sztuki, tak w epoce Cesarza, jak i współcześnie.

Przed nami ostatnie w tym roku spotkania DKF Projekcja im. Grażyny Bożek-Szczepłockiej. W gorączce przedświątecznych przygotowań chcemy zaproponować Wam chwilę oddechu, moment zatrzymania się i refleksji, który – tak czujemy – jest wszystkim nam ostatnio bardzo potrzebny.

Grudzień to miesiąc prezentów 🎁 My również mamy dla was cieplutki jeszcze filmowy repertuar, aby czas oczekiwania na świąteczne niespodzianki minął szybko i przyjemnie.

W dniach 5 - 9 grudnia zapraszamy do kina Rejs na przegląd filmowy WIM WENDERS - mistrz kina drogi.

Jeszcze tylko do niedzieli, 3 grudnia, czekamy na prace plastyczne uczniów szkół podstawowych, inspirowane seansami filmowymi w kinie Rejs.

Romans wszech czasów, prohibicja, huczne przyjęcia, kostiumy największych kreatorów mody i pogoń za marzeniami w filmie wizjonera kina - Buza Luhrmana. "Wielki Gatsby" zakończy tegoroczne obchody 100-lecia wytwórni Warner Bros. Seans już w niedzielę, 19 listopada o godz. 18:00.

Kino Rejs już po raz osiemnasty zaprasza na dziesięć dni festiwalowych wydarzeń w ramach MIEJSCA KOBIET.

W niedzielę, 12 listopada, zapraszamy na nasze comiesięczne bezpłatne warsztaty familijne. Tym razem inspiracji do zajęć dostarczy francuska animacja Pati i klątwa Posejdona.

Listopadowa podróż ze sztuką powiedzie nas do Florencji. Zwiedzimy renesansowe zabytki jednego z najpiękniejszych miast świata oraz bogactwa Galerii Uffizi, najstarszego muzeum współczesnej Europy.