Moja Edith - monodram muzyczny w wykonaniu Aleksandry Cybuli

Muzyka
Termin: 2023-12-03 18:00

Miejsce: Ośrodek Teatralny Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5a

,,Moja Edith”, to spektakl muzyczny z utworami Edith Piaf, w reżyserii Piotra Kosewskiego. Historia życia francuskiej artystki zawarta w ponadczasowych utworach muzycznych. Opowieść o poszukiwaniu prawdy, która jest ukryta w barwnych opisach o artystce. Zderzenie się z potęgą głosu, interpretacją i kunsztem artystycznym francuskiej pieśniarki.
W postać Edith wcieli się na scenie Aleksandra Cybula, próbując przybliżyć widzom historię życia legendy piosenki francuskiej. Całość dopełnią aranżacje Ariela Suchowieckiego, któremu towarzyszyć będą Adam Pachla i Tomasz Klepczyński
MOJA EDITH
3 grudnia 2023, Ośrodek Teatralny RONDO
ul. Niedziałkowskiego 5a
oraz w kasie Teatru Rondo
Wykonanie: Aleksandra Cybula
Scenariusz i reżyseria: Piotr Kosewski
Aranżacje muzyczne: Ariel Suchowiecki
Spektakl Moja Edith zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Słupska w ramach stypendium Prezydenta w dziedzinie kultury.
Aleksandra Cybula - absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Akademii Muzycznej w Łodzi (dyplom z wyróżnieniem). Laureatka wielu festiwali wokalnych o zasięgu ogólnopolskim. Współpracowała m.in. z Teatrem Palladium w Warszawie, Narodowym Teatrem Edukacji we Wrocławiu oraz Teatrem Niedużym w Sopocie. Koncertowała z Polską Filharmonią Sinfonia Baltica w Słupsku. Absolwentka Chóru ,,Fantazja”. Obecnie związana ze Słupskim Ośrodkiem Kultury.

 

 

Terminy


  • 2023-12-03 20:00
  • 2023-12-03 18:00