Warsztaty familijne po filmie KICIA KOCIA POD CHOINKĘ

Film
Termin: 2023-12-10 13:00

Miejsce: kino Rejs, al. 3 Maja 22

Zapraszamy na kolejne warsztaty rodzinne! Tym razem inspiracji do zajęć dostarczą nadchodzące święta i najnowsze przygody Kici Koci.

Pora na zimowe spotkanie z Kicią Kocią na wielkim ekranie! W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!

Kicia Kocia pod choinkę foto

Po seansie tradycyjnie spotykamy się na bezpłatnych godzinnych warsztatach, podczas których wykonamy świąteczne bombki, lampiony i zawieszki. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy pod numerem 507 846 243, a warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie biletu z dowolnego seansu „Kici Koci pod choinkę” w naszym kinie. Bilety na seanse dostępne są zarówno w kasie kina jak i online.

Niedzielny seans rozpocznie się o godz. 13:00, warsztaty zaczynamy ok. 13:45.

 

Telefon
507 846 243

 

Terminy


  • 2023-12-10 13:00