Zapraszamy do zapoznania się z lipcowymi propozycjami kina REJS.
07 afisz lipcowy 2019 na stronę
 
W okresie wakacyjnym szczególnie zadbaliśmy o młodszą część naszej widowni, niemal w każdym tygodniu przygotowując dla niej nowy, ciekawy tytuł: Agent kot, Jestem William, Z głową w chmurach i prawdziwie letni przebój Sekretne życie zwierzaków domowych 2.
 
Wśród ofert dla widzów dorosłych dominuje znakomite kino europejskie. Szczególnie interesująco zapowiada się komedia fantastyczna w reżyserii Danny'ego Boyle'a Yesterday. Jej bohaterem jest muzyk nieudacznik, który pewnego dnia odkrywa, że w wyniku kosmicznej awarii jako jedyny na świecie pamięta przeboje zespołu The Beatles.
 
Warto zwrócić uwagę także na drugą część popularnej komedii francuskiej I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!. Nostalgicznie i refleksyjnie natomiast nastroi widzów kostiumowy film Trafikant, który opowiada o przyjaźni młodego praktykanta z Zygmuntem Freudem w Wiedniu w przededniu II wojny światowej.
 
W lipcowym programie REJSu znalazły się także aż dwa tytuły, reprezentujące nieczęsto spotykany w naszym kinie gatunek. Mowa oczywiście o horrorze:) Pierwszy z nich to Midsommer. W biały dzień, którego akcja rozgrywa się w okresie szwedzkiego święta przesilenia letniego. Drugim "horrorem" w rejsowym programie jest najnowszy film kultowego twórcy Jima Jarmuscha Truposze nie umierają.
 
 
Przypominamy, że w związku z remontem budynku Emceku przy alei 3 Maja kino REJS prowadzi działalność w Teatrze RONDO przy ulicy Niedziałkowskiego 5.
W okresie wakacji letnich seanse odbywać się będą regularnie w godzinach popołudniowych od środy do niedzieli. Kasa kina w lipcu i sierpniu czynna będzie od środy do piątku w godzinach 14.00 - 18.00 oraz pół godziny przed każdym seansem.
Rezerwacje telefoniczne pod numerem 59 842 63 49 przyjmowane są od środy do piątku w godzinach 14.00 - 18.00. Uprzejmie informujemy, ze nie prowadzimy rezerwacji mejlowej oraz przez FB. Kontakt do instruktorów w sprawach innych niż rezerwacja biletów: 507 846 243.