We wtorek, 28 kwietnia, ruszyła akcja #pomagamzKinoTV mająca na celu wsparcie kin studyjnych i lokalnych. Udział w niej nie wymaga ani rejestracji, ani dokonywania wpłat. Wystarczy jedynie kilka kliknięć.

Jak można pomóc?

W ramach akcji na stronie https://pomagam.kinotv.pl/ można zarezerwować bezpłatny bilet na domowy seans „Filmów Twojego życia” na Kino TV. Za wygenerowane w akcji bilety, Kino TV przekaże po 1 zł na rzecz Stowarzyszenia Kin Studyjnych. Dodatkowo, jeśli tylko uczestnicy akcji uznają, że są w stanie zrobić jeszcze więcej, mogą w łatwy sposób doliczyć dowolną kwotę, jaką chcieliby wesprzeć zagrożone kina w ramach indywidualnej wpłaty. Zebrana w ramach akcji #pomagamzKinoTV suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Kin Studyjnych.

Dlaczego warto pomóc?

Stowarzyszenie działa na rzecz kin takich jak nasze, zrzeszonych w Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. Szczególnie w tych ostatnich tygodniach, kiedy kina w wyniku pandemii zmuszone zostały zawiesić funkcjonowanie, Stowarzyszenie prowadzi intensywne działania na różnych polach dokładając starań, by znaleźć alternatywne i bezpieczne sposoby na ponowne uruchomienie kin (mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zdradzić szczegóły!) oraz dba, by wszystkie małe, lokalne, arthousowe domy X Muzy po rozluźnieniu obostrzeń wróciły na mapę Polski.

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych zachęcamy do udziału w akcji, z góry dziękując za pomoc.