Choć kina ciągle jeszcze działają warunkowo i trudno nam przewidzieć, co przyniesie przyszłość, pełni nadziei oddajemy w wasze ręce pierwszą część marcowego repertuaru.

03 afisz marcowy 2021 strona 1a

Na początku miesiąca zapraszamy na pokazy "Palm Springs" - inteligentnej komedii o parze nieznajomych uwięzionych w pętli czasowej oraz "Ściany cieni" - dokumentu Elizy Kubarskiej o wyprawie wspinaczkowej na świętą górę nepalskich Szerpów,  Kumbhakarnę.

4 marca, po seansie w ramach DKF PROJEKCJA, odbędzie się spotkanie z taternikiem i alpinistą Michałem Kochańczykiem. Rozmowę poprowadzi Anna Patalon - absolwentka prawa i filozofii, pasjonatka kina.

 

mdagff 2020 THE WALL OF SHADOWS Stills 1065020

 

Wśród ważnych marcowych premier nie mogło oczywiście zabraknąć wyjątkowego, nagrodzonego Złotymi Lwami na festiwalu w Gdyni, filmu "Zabij to i wyjedź z tego miasta". Poetycka, surrealna, ale przede wszystkim nostalgiczna i pełna empatii dla wszystkiego, co przemijające, ułomne i ulotne, animacja Mariusza Wilczyńskiego działa niczym magiczne zaklęcie mające moc przenoszenia w czasie. Ta podróż będzie dla każdego widza głęboko poruszającym, intymnym doświadczeniem.

 

ZABIJ TO 6

 

Oprócz powyższych propozycji w programie pojawią się m.in. "Sound of metal"- poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie, "Słudzy" - osadzony w realiach zimnej wojny, pasjonujący czarny kryminał o zderzeniu wiary i ideologii oraz "Co w duszy gra" - disneyowska produkcja o nauczycielu muzyki, który trafia do Przedświatów.

 

Co w duszy gra

SoM 1

Słudzy 1

03 - afisz marcowy 2021

03 - opis filmów 2021

03 - repertuar marcowy 2021

 

Kasa kina czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 14-18 oraz pół godziny przed seansami.
Bilety można kupić również online w systemie Ekobilet.
Rezerwacje telefoniczne przyjmowane są pod numerem: 507 846 243

 

Osoby zainteresowane regularnym otrzymywaniem repertuaru kina Rejs uprzejmie informujemy, że na stronie SOK można dodać swój adres mailowy w celu subskrypcji newslettera.