W dniach 1-9 kwietnia 2021 w wirtualnej sali kina Rejs, na platformie MOJEeKINO.pl, odbędzie się Octopus Film Festival. W ramach wydarzenia będzie można zobaczyć osiem filmów podzielonych na cykle (Nowości, Klasyki, VHS HELL). Będą to zarówno horrory jak i thrillery, pojawi się także komedia romantyczna. Wszystko to w niecodziennym stylu, bo octopusowe filmy są szalone i odważne!

Halloween

W programie festiwalu online znalazły się m.in. kultowy obraz Johna Carpentera Halloween, film włoskiego mistrza Daria Argenta Phenomena z młodziutką Jennifer Connelly w roli głównej i niezwykłym soundtrackiem złożonym z utworów Iron Maiden, Goblin i Motörhead, nagrodzona na festiwalach w Chicago i Dublinie mikstura jedyna w swoim rodzaju, czyli Czarownica miłości, a także legendarna podróbka terminatora Paco - maszyna śmierci prezentowana w oryginalnej wersji VHS z lektorem z lat osiemdziesiątych.

Czarownica miłości

Pełny program dostępny jest tutaj. W sprzedaży są zarówno pojedyncze bilety na filmy w cenie 15zł, jak i karnet na całość za 80zł.