W nadchodzący weekend 16-18 kwietnia, w wirtualnej sali kina Rejs na platformie MOJEeKINO.pl, zapraszamy na pokaz filmów, które nie tylko zdobyły uznanie jurorów festiwali, ale także podbiły serca publiczności.

To obrazy, którymi zachwycał się cały świat, choć reprezentują różne gatunki i style filmowe, a widzom dostarczają odmiennych emocji. W zestawie znalazły się:

DOGMAN - rewelacja festiwalu w Cannes, rozgrywająca się we włoskim miasteczku opowieść o niepozorny, ale lubiany przez wszystkich psim fryzjerze Marcello. Mężczyzna dzieli swój czas między pracę, wychowywanie córki i okazjonalny handel kokainą. Z powodzeniem unika kłopotów, przynajmniej dopóki nie pojawia się Simone – trzęsący całą okolicą osiłek. Kiedy po raz kolejny bezwzględnie wykorzysta naiwność Marcella, psi fryzjer będzie musiał się odgryźć.

DOGMAN 6

GREEN BOOK - cudowna, pełna humoru i ciepła historia drobnego cwaniaczka z Bronxu, który zostaje szoferem ekstrawaganckiego muzyka z wyższych sfer. Ich wielotygodniowe tournée po Głębokim Południu USA będzie pełne zaskakujących przygód, ale też okaże się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

Green Book

NĘDZNICY - jeden z najlepszych europejskich filmów ubiegłego roku, którego akcja rozgrywa się na obrzeżach Paryża. W Montfermeil nieustannie toczy się gra o lokalne wpływy. To miejsce pulsuje od napięć, gniewu i niepewności. Niewinny psikus grupy dzieciaków, które dla żartu kradną małe lwiątko z miejscowego cyrku, może okazać się początkiem rewolucji.

Nędznicy 3

Filmy będą dostępne na stronie www.mojeekino.pl od piątku 16 kwietnia. Cena biletu na pojedynczy tytuł to koszt 15zł, cały pakiet (dostępny wyłącznie w dniach 16-18 kwietnia) w cenie 40zł.