Drodzy Widzowie, po wielu miesiącach zamknięcia wracamy i robimy to, co umiemy najlepiej i kochamy najbardziej: szykujemy dla was repertuar. Pierwszy pokaz już w najbliższy piątek, 21 maja, o godz. 16.00.

Zamówiliśmy ponad dwadzieścia tytułów, przede wszystkim z listy oscarowej, bo to naprawdę dobre filmy i wiemy, że chcecie je zobaczyć. W rejsowym programie nie mogło zabraknąć nowego kina polskiego i już teraz możemy wam zdradzić, że 17 czerwca po filmie "Proste rzeczy" gościem DKF Projekcja będzie reżyser, Grzegorz Zariczny. Mamy także fantastyczne propozycje dla młodego widza, zapraszając naszych widzów do wspólnego świętowania Dnia Dziecka i początku letnich wakacji.

05 afisz majowy 2021 strona 1

 

Wraz z powrotem do Emceku na 3 Maja chcemy ponownie zaproponować naszym widzom stałe cykle filmowe:
- wtorki seniora - pokazy o godzinie 13.00 - bilety superulgowe przysługują osobom z legitymacją emeryta
- MAMYkino - pokazy w środy o godzinie 13.00 - bilety superulgowe przysługują widzom z niemowlakami
- Dyskusyjny Klub Filmowy Projekcja - pokazy poprzedzone prelekcją w czwartki o godzinie 18.00 -  pojedyncze wejście w cenie biletu superulgowego

 

W czerwcu planujemy nową odsłonę cyklu PO FILMIE. W niedzielę, 13 czerwca, po pokazie filmu "Cały ten cukier" o godz. 18.00 gośćmi kina będą ekspertki z Poradni Promocji Zdrowia, a rozmawiać będziemy o mitach i kłamstwach na temat zdrowej żywności i o szkodliwym wpływie cukru na nasze zdrowie.

 

Z Herbaciarnią baner sredni

Miło nam również poinformować, że wraz z otwarciem kina ruszy druga edycja wspólnej akcji lojalnościowej kina REJS oraz Herbaciarni w Spichlerzu "Z Herbaciarnią w piękny Rejs".

Jesteś smakoszem herbaty, a może lubisz chodzić do kina? Herbaciarnia w Spichlerzu i kino REJS ponownie zapraszają cię do udziału we wspólnej akcji promocyjnej.
Każda wizyta w Herbaciarni w Spichlerzu i w Rejsie będzie okazją do zdobycia pieczątki na karcie promocyjnej. Już dziesięć pieczątek upoważnia cię do odebrania prezentu: sam zdecydujesz, czy będzie to dzbanek ulubionej herbaty z ciachem dnia, czy bilet na seans w twoim ulubionym kinie za symboliczną złotówkę.

Regulamin akcji w zakładce cennik kina.

 

Na koniec zostawiliśmy łyżkę dziegciu. Mamy nadzieję, że wiadomość tę przyjmiecie ze zrozumieniem: w maju wprowadzamy bowiem zapowiadaną od dawna i nieuniknioną podwyżkę cen biletów kinowych. Obowiązywać również będzie zmieniony system zniżek na Kartę Biblioteczną.

Cennik kina Rejs
- bilet normalny: 18,00 zł
- bilet ulgowy: 15,00 zł - przysługuje emerytom, rencistom i osobom z niepełnosprawnością oraz posiadaczom Karty Dużej Rodziny
- bilet ulgowy junior: 15,00 zł - przysługuje dzieciom, uczniom i studentom do lat 26
- bilet superulgowy junior: 13,00 zł - przysługuje dzieciom, uczniom i studentom do lat 26, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny lub Studencką Kartę Rabatową ZNIŻAK
- bilet superulgowy 13,00 zł - przysługuje na wybrane seanse, na przykład emerytom (Wtorki seniora) i osobom z niemowlakami (Mamy Kino w środy)
- bilet szkolny / grupowy: 13,00 zł - przysługuje grupom na seanse organizowane dla szkół i przedszkoli oraz innych organizacji, stowarzyszeń itp., dla minimum 15 osób

Zniżka na Kartę Biblioteczną "Z biblioteką do kultury" - przysługuje w niedziele na wszystkie seanse posiadaczom Karty Bibliotecznej:
- bilet niedzielny ulgowy: 15,00 zł - przysługuje posiadaczom karty bibliotecznej "Z biblioteką do kultury"
- bilet niedzielny superulgowy: 13,00 zł - przysługuje emerytom, rencistom i osobom z niepełnosprawnością, którzy posiadają kartę biblioteczną "Z biblioteką do kultury"
- bilet niedzielny junior: 13,00 zł - dzieciom, uczniom i studentom do lat 26, którzy posiadają kartę biblioteczną "Z biblioteką do kultury"

Ponadto w naszej ofercie znajduje się:
- Karnet Dyskusyjnego Klubu Filmowego - karnet miesięczny obejmuje wszystkie seanse wyznaczone jako seans DKF w danym miesiącu. Pojedyncze wejście na seans DKF to 13,00 zł.
- Karta Wiernego Widza - pięć kuponów na 5 wybranych seansów w kinie REJS (do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu) w cenie 75,00 zł (jedno wejście gratis)

Uwaga: zakupione w tym roku Karty Wiernego Widza będą wymieniane na wejściówki (bilety) na wybrany seans bez żadnych ograniczeń do końca czerwca 2021.

 

Bilety można kupić online w systemie Ekobilet oraz w kasie kina.

Kasa kina REJS
czynna jest od wtorku do piątku w godzinach 14.00 - 18.00, w weekendy, święta oraz w pozostałych terminach pół godziny przed seansem
telefon do kasy: 507 846 243
Rezerwację telefoniczną prowadzimy w godzinach otwarcia kasy pod numerem: 507 846 243.
Nie prowadzimy rezerwacji drogą mejlową ani przez Facebooka.
Zarezerwowane bilety powinny być odebrane w kasie kina. Nieodebrane rezerwacje mogą zostać anulowane 10 minut przed rozpoczęciem seansu.
 
Pokazy organizowane będą w reżimie sanitarnym przy 50% zajętości sali.
Prosimy o zachowanie dystansu, dezynfekcję rąk, zasłanianie ust i nosa, a także w miarę możliwości zakup biletu online lub płatność w kartą.

 

 05 - afisz maj - czerwiec 2021

05 - repertuar maj - czerwiec 2021

05 - ulotka maj - czerwiec 2021