Tradycyjnie już w niedzielę, 25 lutego, naszych młodych widzów i ich opiekunów zapraszamy na bezpłatne warsztaty familijne.

 

Katak warsztaty

 

Tym razem inspiracją do kreatywnych działań będzie film "Katak. Podwodna przygoda, a tematem przewodnim naszego twórczego spotkania mieszkańcy mórz i oceanów.
Początek seansu o godzinie 13.00.

 

Jak zawsze liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy.
Zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o kontakt z kinem pod numerem: 507 846 243.

 

Bilety na seans dostępne w kasie kina
oraz on-line na stronie Ekobiletu - link

 

Katak. Podwodna przygoda plakat23 lutego, godzina 16.30
24 lutego, godzina 15.00
25 lutego, godzina 14.00

KATAK. PODWODNA PRZYGODA

Katak, the Brave Beluga
Kanada 2022, 82 min
reżyseria: Christine Dallaire-Dupont, Nicola Lemay
film dla widzów w wieku 5+

Katak bardzo chce dorosnąć, ale nadal wygląda młodziej od rówieśników. Do tego mało kto wierzy, że jest samodzielny. Aby udowodnić swoją wartość, wyruszy w niezwykłą oceaniczną podróż, która obróci jego życie do góry nogami. Nadszedł czas, aby podbić wielką północ!

Katak należy do białuchów – ich nazwa wywodzi się od białego koloru ciała, który zyskują z wiekiem. Niestety, jako jedyny ze swoich rówieśników, Katak jest dalej cały szary. Aby udowodnić całej gromadzie, że nie jest już dzieckiem, i spełnić życzenie swojej babci, wyrusza na północ w poszukiwaniu swojego dziadka. Dzielny Katak połączy siły z natrętnym, ale przezabawnym jesiotrem i przekona się, że warto było ćwiczyć nurkowanie. Podczas swojej przygody na biegunie północnym pozna siłę rodziny i wreszcie poczuje się wśród bliskich jak ryba w wodzie!

„Katak. Podwodna przygoda” to nie tylko przygodowa opowieść o zaufaniu i dorastaniu, ale także przypomnienie o unikalności naszych oceanów i emocjonująca podróż na skraj świata.