Z ogromną przyjemnością zapraszamy Uczniów, Nauczycieli i Wychowawców do udziału w programie Edukacja Młode Horyzonty w nadchodzącym roku szkolnym 2024/2025.

Właśnie ruszają zapisy dla przedszkoli i szkół podstawowych. Wzorem lat ubiegłych program EMH będzie realizowany także w kinie Rejs Słupskiego Ośrodka Kultury /aleja 3 Maja 22/.

cover photo start zapisów mały

Projekt Edukacja Młode Horyzonty to comiesięczne - od października do kwietnia - projekcje filmowe, realizowane w cyklach tematycznych:

- przedszkola - CHODZĘ DO KINA - katalog
- klasy I-III - FILMOWE SEKRETY - katalog
- klasy IV-VI - MŁODZI W OBIEKTYWIE - katalog
- klasy VII-VIII - EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - katalog

Udział w seansach to bardziej atrakcyjne zajęcia poprzez pracę z materiałami audiowizualnymi, przygotowanie uczniów do odbioru tekstów kultury, cykle dopasowane do etapów edukacyjnych, tematy zgodne z podstawą programową oraz filmy wartościowe pod względem artystycznym i poznawczym. To także inspiracja i rozbudzenie ciekawości świata, rozwijanie zainteresowań i kompetencji ucznia.

 

MHEdukacja RGB


Program pozostaje w zgodzie z podstawą programową MEN na wszystkich poziomach edukacji oraz z aktualnymi kierunkami polityki oświatowej państwa, zaś towarzyszące mu materiały dydaktyczne stanowią pomoc dla nauczycieli i edukatorów w jej realizacji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z kinem Rejs (tel. 507 846 243).

Link do zapisów tutaj.

 

EMH banerek